Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Sørloth bezorgt Leipzig de zege in Istanbul

Invaller Sørloth bezorgt Leipzig de zege in Istanbul

ISTANBUL (ANP) - Een doelpunt van invaller Alexander Sørloth in blessuretijd heeft RB Leipzig de winst bezorgd bij Istanbul Basaksehir. De Turken leken via een hattrick van uitblinker İrfan Kahveci een punt veilig te stellen, maar in de slotfase ging het alsnog fout: 3-4.

De Duitsers kwamen op voorsprong via Yussuf Poulsen, die een schot van ploeggenoot Marcel Sabitzer binnenliep. Nordi Mukiele verdubbelde de voorsprong, waarna Kahveci vlak voor rust zijn eerste doelpunt maakte. Na rust leek Dani Olmo met de derde Duitse treffer de wedstrijd te beslissen, maar richtte de regerend Turkse kampioen zich aan de hand van nog twee goals van Kahveci op. Sørloth had echter het laatste woord met de beslissende treffer in blessuretijd.

Leipzig heeft 9 punten in poule H, en heeft nog altijd kans op overwintering in de Champions League. Veel zal afhangen van de wedstrijd woensdagavond tussen Manchester United (9 punten) en Paris Saint-Germain (6 punten). De Turken zijn met 3 punten vrijwel uitgeschakeld.

Justin Kluivert deed vijf minuten mee bij Leipzig.

Meer uit Voetbal

Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

45 minuten geleden
Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

10 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

11 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

11 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

11 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

20 uur geleden