Invaller Sørloth bezorgt Leipzig de zege in Istanbul
ISTANBUL (ANP) - Een doelpunt van invaller Alexander Sørloth in blessuretijd heeft RB Leipzig de winst bezorgd bij Istanbul Basaksehir. De Turken leken via een hattrick van uitblinker İrfan Kahveci een punt veilig te stellen, maar in de slotfase ging het alsnog fout: 3-4.
De Duitsers kwamen op voorsprong via Yussuf Poulsen, die een schot van ploeggenoot Marcel Sabitzer binnenliep. Nordi Mukiele verdubbelde de voorsprong, waarna Kahveci vlak voor rust zijn eerste doelpunt maakte. Na rust leek Dani Olmo met de derde Duitse treffer de wedstrijd te beslissen, maar richtte de regerend Turkse kampioen zich aan de hand van nog twee goals van Kahveci op. Sørloth had echter het laatste woord met de beslissende treffer in blessuretijd.
Leipzig heeft 9 punten in poule H, en heeft nog altijd kans op overwintering in de Champions League. Veel zal afhangen van de wedstrijd woensdagavond tussen Manchester United (9 punten) en Paris Saint-Germain (6 punten). De Turken zijn met 3 punten vrijwel uitgeschakeld.
Justin Kluivert deed vijf minuten mee bij Leipzig.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
3 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabië.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
10 uur geleden