Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Seymor kopt Excelsior in blessuretijd naar zege

Invaller Seymor kopt Excelsior in blessuretijd naar zege

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft na drie nederlagen op rij weer een wedstrijd gewonnen in de Eredivisie. De Rotterdammers wonnen diep in blessuretijd met 2-1 van FC Emmen, dat net als Excelsior vorig seizoen nog in de eerste divisie speelde. Invaller Serano Seymor kopte in de 95e minuut raak uit een hoekschop.

FC Emmen kon nog niet beschikken over Jeroen Veldmate. De aanvoerder liep vorige week tegen AZ een enkelblessure op en was daarvan nog niet hersteld. Julius Dirksen maakte als zijn vervanger zijn debuut als basisspeler voor FC Emmen.

Excelsior leek in de 29e minuut op voorsprong te komen, maar het doelpunt van Couhaib Driouech werd afgekeurd wegens buitenspel. Emmen had op slag van rust meer succes. Na een schot van Jari Vlak stompte doelman Stijn van Gassel de bal voor de voeten van Ole Romeny. De aanvaller maakte zijn derde doelpunt dit seizoen.

Paal

De thuisploeg drong na rust aan. Kenzo Goudmijn raakte na een uur spelen de paal. Direct daarna was het wel raak. De mee opgekomen verdediger Nathan Tjoe-a-on schoot van buiten het strafschopgebied met zijn linkervoet hard en laag raak.

Excelsior ging in het vervolg op zoek naar de winnende treffer, maar Emmen hield lange tijd stand. Uit een corner sloeg de ploeg van coach Marinus Dijkhuizen toch nog toe.

Excelsior heeft na zes duels 9 punten en FC Emmen staat op 4 punten.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

4 uur geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

15 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

15 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

15 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

15 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

15 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

21 uur geleden