Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Rashford leidt ManUnited langs West Ham in extra tijd

Invaller Rashford leidt ManUnited langs West Ham in extra tijd

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League het duel om de vierde plek gewonnen. De ploeg van coach Ralf Rangnick versloeg op eigen veld West Ham United met 1-0. Het doelpunt viel in de extra tijd en kwam op naam van invaller Marcus Rashford. Daardoor staat ManUnited nu op de vierde plaats, met 1 punt meer dan nummer 5 West Ham en een wedstrijd minder gespeeld.

De stand in de bovenste regionen van de Premier League geeft echter nog wel een vertekend beeld. Zowel nummer 6 Tottenham Hotspur als nummer 7 Arsenal moet nog een aantal duels inhalen.

Cristiano Ronaldo was voor de rust de gevaarlijkste man op Old Trafford. De Portugese vedette kon Manchester United echter niet aan een voorsprong helpen. Hij had afgelopen woensdag tijdens de gewonnen uitwedstrijd tegen Brentford (1-3) nog de nodige commotie veroorzaakt met een boze reactie na zijn wissel in de 71e minuut. Daar bleek hij niet van gediend.

Ronaldo mocht tegen West Ham de wedstrijd uitspelen. Hij kon echter het verschil niet maken. Rashford daarentegen vervulde wel een hoofdrol bij ManUnited. Hij tikte vlak voor het eindsignaal een voorzet van Edinson Cavani, die eveneens was ingevallen, van dichtbij in. Daarmee werd Rangnick beloond voor zijn wisselbeleid. Donny van de Beek bleef bij de thuisploeg op de bank.

Degradatiekandidaat Newcastle United behaalde bij Leeds United de tweede competitiezege: 0-1. Jonjo Shelvey scoorde een kwartier voor tijd uit een vrije trap. Bij Leeds speelde verdediger Pascal Struijk de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

7 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

7 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

8 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

9 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

11 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

12 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

13 uur geleden