Invaller Rashford leidt ManUnited langs West Ham in extra tijd
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League het duel om de vierde plek gewonnen. De ploeg van coach Ralf Rangnick versloeg op eigen veld West Ham United met 1-0. Het doelpunt viel in de extra tijd en kwam op naam van invaller Marcus Rashford. Daardoor staat ManUnited nu op de vierde plaats, met 1 punt meer dan nummer 5 West Ham en een wedstrijd minder gespeeld.
De stand in de bovenste regionen van de Premier League geeft echter nog wel een vertekend beeld. Zowel nummer 6 Tottenham Hotspur als nummer 7 Arsenal moet nog een aantal duels inhalen.
Cristiano Ronaldo was voor de rust de gevaarlijkste man op Old Trafford. De Portugese vedette kon Manchester United echter niet aan een voorsprong helpen. Hij had afgelopen woensdag tijdens de gewonnen uitwedstrijd tegen Brentford (1-3) nog de nodige commotie veroorzaakt met een boze reactie na zijn wissel in de 71e minuut. Daar bleek hij niet van gediend.
Ronaldo mocht tegen West Ham de wedstrijd uitspelen. Hij kon echter het verschil niet maken. Rashford daarentegen vervulde wel een hoofdrol bij ManUnited. Hij tikte vlak voor het eindsignaal een voorzet van Edinson Cavani, die eveneens was ingevallen, van dichtbij in. Daarmee werd Rangnick beloond voor zijn wisselbeleid. Donny van de Beek bleef bij de thuisploeg op de bank.
Degradatiekandidaat Newcastle United behaalde bij Leeds United de tweede competitiezege: 0-1. Jonjo Shelvey scoorde een kwartier voor tijd uit een vrije trap. Bij Leeds speelde verdediger Pascal Struijk de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
5 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
22 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
22 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
23 uur geleden