Invaller Rashford leidt ManUnited langs West Ham in extra tijd
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Premier League het duel om de vierde plek gewonnen. De ploeg van coach Ralf Rangnick versloeg op eigen veld West Ham United met 1-0. Het doelpunt viel in de extra tijd en kwam op naam van invaller Marcus Rashford. Daardoor staat ManUnited nu op de vierde plaats, met 1 punt meer dan nummer 5 West Ham en een wedstrijd minder gespeeld.
De stand in de bovenste regionen van de Premier League geeft echter nog wel een vertekend beeld. Zowel nummer 6 Tottenham Hotspur als nummer 7 Arsenal moet nog een aantal duels inhalen.
Cristiano Ronaldo was voor de rust de gevaarlijkste man op Old Trafford. De Portugese vedette kon Manchester United echter niet aan een voorsprong helpen. Hij had afgelopen woensdag tijdens de gewonnen uitwedstrijd tegen Brentford (1-3) nog de nodige commotie veroorzaakt met een boze reactie na zijn wissel in de 71e minuut. Daar bleek hij niet van gediend.
Ronaldo mocht tegen West Ham de wedstrijd uitspelen. Hij kon echter het verschil niet maken. Rashford daarentegen vervulde wel een hoofdrol bij ManUnited. Hij tikte vlak voor het eindsignaal een voorzet van Edinson Cavani, die eveneens was ingevallen, van dichtbij in. Daarmee werd Rangnick beloond voor zijn wisselbeleid. Donny van de Beek bleef bij de thuisploeg op de bank.
Degradatiekandidaat Newcastle United behaalde bij Leeds United de tweede competitiezege: 0-1. Jonjo Shelvey scoorde een kwartier voor tijd uit een vrije trap. Bij Leeds speelde verdediger Pascal Struijk de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
4 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
8 uur geleden