Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Núñez helpt Liverpool in slotfase langs Brentford

Invaller Núñez helpt Liverpool in slotfase langs Brentford

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft het uitduel met Brentford dankzij twee late treffers van Darwin Núñez toch nog gewonnen. Lang leek de koploper van Engeland op weg naar nieuw puntenverlies, maar in de blessuretijd redde de ingevallen spits uit Uruguay de ploeg van trainer Arne Slot: 0-2. Zo was de Nederlander opnieuw succesvol in zijn wisselbeleid, net als dinsdag in het uitduel met Nottingham Forest.

Liverpool leek voor de vierde keer in de laatste vijf duels zonder overwinning te blijven. Dinsdag speelde de ploeg van Slot gelijk in de topper tegen het verrassende Nottingham. Invaller Diogo Jota bepaalde toen de eindstand op 1-1.

De 'Reds' hebben nu een voorsprong van 7 punten op Arsenal. De nummer 2 komt zaterdagavond nog in actie tegen Aston Villa.

Doelpunten

Cody Gakpo kreeg al vroeg de eerste kans van de wedstrijd, maar Brentford-keeper Mark Flekken kon zijn kopbal makkelijk vangen. Middenvelder Dominik Szoboszlai raakte vervolgens met een afstandsschot de lat. Bij een volgende kans kwam Gakpo oog in oog met Flekken tot een te slap schot.

Ook in de tweede helft was Liverpool dominant. Gakpo stuitte bij een nieuwe poging van dichtbij op een verdediger van Brentford. Ook kansen van Trent Alexander-Arnold en Mohamed Salah leverden niets op. Op aangeven van Alexander-Arnold zorgde Núñez, halverwege de tweede helft ingevallen, bij het ingaan van de blessuretijd alsnog voor de bevrijdende 1-0. Bij zijn tweede treffer profiteerde de spits van de grotere ruimtes die Brentford bood.

Brentford-verdediger Sepp van den Berg speelde de hele wedstrijd tegen zijn voormalige club. Bij de koploper gold dat voor aanvoerder Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch.

Meer uit Voetbal

Slechte generale Paris Saint-Germain met nederlaag bij Paris FC

PARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.

6 minuten geleden
Eintracht Frankfurt neemt afscheid van coach Riera

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.

58 minuten geleden
Club Brugge zet met zege op Union grote stap naar titel

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.

2 uur geleden
West Ham na nederlaag bij Newcastle dicht bij degradatie

NEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.

2 uur geleden
Neymar bij Santos gewisseld door fout vierde official

RIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.

3 uur geleden
Vertrekkend AZ-directeur Huiberts ereburger gemeente Alkmaar

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.

3 uur geleden
Elversberg promoveert en speelt voor het eerst in de Bundesliga

SPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.

4 uur geleden