Invaller Núñez helpt Liverpool in slotfase langs Brentford
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft het uitduel met Brentford dankzij twee late treffers van Darwin Núñez toch nog gewonnen. Lang leek de koploper van Engeland op weg naar nieuw puntenverlies, maar in de blessuretijd redde de ingevallen spits uit Uruguay de ploeg van trainer Arne Slot: 0-2. Zo was de Nederlander opnieuw succesvol in zijn wisselbeleid, net als dinsdag in het uitduel met Nottingham Forest.
Liverpool leek voor de vierde keer in de laatste vijf duels zonder overwinning te blijven. Dinsdag speelde de ploeg van Slot gelijk in de topper tegen het verrassende Nottingham. Invaller Diogo Jota bepaalde toen de eindstand op 1-1.
De 'Reds' hebben nu een voorsprong van 7 punten op Arsenal. De nummer 2 komt zaterdagavond nog in actie tegen Aston Villa.
Doelpunten
Cody Gakpo kreeg al vroeg de eerste kans van de wedstrijd, maar Brentford-keeper Mark Flekken kon zijn kopbal makkelijk vangen. Middenvelder Dominik Szoboszlai raakte vervolgens met een afstandsschot de lat. Bij een volgende kans kwam Gakpo oog in oog met Flekken tot een te slap schot.
Ook in de tweede helft was Liverpool dominant. Gakpo stuitte bij een nieuwe poging van dichtbij op een verdediger van Brentford. Ook kansen van Trent Alexander-Arnold en Mohamed Salah leverden niets op. Op aangeven van Alexander-Arnold zorgde Núñez, halverwege de tweede helft ingevallen, bij het ingaan van de blessuretijd alsnog voor de bevrijdende 1-0. Bij zijn tweede treffer profiteerde de spits van de grotere ruimtes die Brentford bood.
Brentford-verdediger Sepp van den Berg speelde de hele wedstrijd tegen zijn voormalige club. Bij de koploper gold dat voor aanvoerder Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag ziet dat er steeds sneller beslissingen uit emotie worden genomen in het voetbal. "Als je mijn cv ziet, is het lang vrij aardig gegaan", zei de nieuwe technisch directeur van FC Twente tijdens zijn presentatie. "Maar ik werd aan de kant gezet, zonder dat ik een kans heb gehad", doelde hij op zijn ontslag na twee competitieduels dit seizoen als trainer van Bayer Leverkusen. "Kijk naar Alonso. Een toptrainer in Europa. Hem overkomt het bij Real Madrid."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Erik ten Hag heeft altijd gedacht dat hij ooit eens als technisch directeur van FC Twente aan de slag zou gaan. "Dit heeft altijd ergens in mijn achterhoofd gezeten", zei hij tijdens zijn presentatie in het stadion van de club uit Enschede. "Ik heb wel gesproken met andere clubs, maar op dit moment past dit het beste bij mijn leven. Ik voel me heel erg verbonden met deze regio, deze club en de supporters. Ik wil ze trots maken."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente sluit niet helemaal uit dat Erik ten Hag zijn contract van 2,5 jaar als technisch directeur niet uitdient, mocht de KNVB in hem een nieuwe bondscoach zien. "Voor elke trainer is het bondscoachschap een eer", zei algemeen directeur Dominique Scholten van de club uit Enschede tijdens de presentatie van de 55-jarige Tukker. "Als het zover komt, gaan we met elkaar om de tafel zitten. We zijn hier nuchter."
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag neemt de tijd voor de beslissing over wie volgend seizoen de hoofdtrainer van FC Twente is. "We gaan eerst rustig observeren", zei de nieuwe technisch directeur van de club uit Enschede tijdens zijn presentatie. "We willen winnen. Wij zijn geen Ajax, PSV of Feyenoord, maar we willen wel elke dag een stap verder komen."
5 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
18 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
19 uur geleden