
Invaller Núñez helpt Liverpool in slotfase langs Brentford
LONDEN (ANP) - Liverpool heeft het uitduel met Brentford dankzij twee late treffers van Darwin Núñez toch nog gewonnen. Lang leek de koploper van Engeland op weg naar nieuw puntenverlies, maar in de blessuretijd redde de ingevallen spits uit Uruguay de ploeg van trainer Arne Slot: 0-2. Zo was de Nederlander opnieuw succesvol in zijn wisselbeleid, net als dinsdag in het uitduel met Nottingham Forest.
Liverpool leek voor de vierde keer in de laatste vijf duels zonder overwinning te blijven. Dinsdag speelde de ploeg van Slot gelijk in de topper tegen het verrassende Nottingham. Invaller Diogo Jota bepaalde toen de eindstand op 1-1.
De 'Reds' hebben nu een voorsprong van 7 punten op Arsenal. De nummer 2 komt zaterdagavond nog in actie tegen Aston Villa.
Doelpunten
Cody Gakpo kreeg al vroeg de eerste kans van de wedstrijd, maar Brentford-keeper Mark Flekken kon zijn kopbal makkelijk vangen. Middenvelder Dominik Szoboszlai raakte vervolgens met een afstandsschot de lat. Bij een volgende kans kwam Gakpo oog in oog met Flekken tot een te slap schot.
Ook in de tweede helft was Liverpool dominant. Gakpo stuitte bij een nieuwe poging van dichtbij op een verdediger van Brentford. Ook kansen van Trent Alexander-Arnold en Mohamed Salah leverden niets op. Op aangeven van Alexander-Arnold zorgde Núñez, halverwege de tweede helft ingevallen, bij het ingaan van de blessuretijd alsnog voor de bevrijdende 1-0. Bij zijn tweede treffer profiteerde de spits van de grotere ruimtes die Brentford bood.
Brentford-verdediger Sepp van den Berg speelde de hele wedstrijd tegen zijn voormalige club. Bij de koploper gold dat voor aanvoerder Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - PSV heeft de heenwedstrijd in de tussenronde van de Champions League met 2-1 verloren bij Juventus. De return is volgende week woensdag in het Philips Stadion in Eindhoven.
9 uur geledenGUINGAMP (ANP) - Paris Saint-Germain heeft een grote stap gezet richting de achtste finales van de Champions League. De koploper van de Ligue 1 won de eerste wedstrijd in de tussenronde bij het eveneens Franse Stade Brest met 3-0. De return is volgende week in Parijs.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Aanvaller Ivan Perisic en verdediger Richard Ledezma beginnen bij PSV in het basiselftal dat in de tussenronde van de Champions League aantreedt in Turijn tegen Juventus. De Kroaat Perisic maakt voor PSV zijn debuut in Europa. In vergelijking met de laatste competitiewedstrijd tegen Willem II zitten Johan Bakayoko en Tyrell Malacia op de bank.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Sérgio Conceição van AC Milan houdt de supporters van Feyenoord nog even in spanning. De Portugees wilde dinsdagavond tijdens een persconferentie in De Kuip niet zeggen of de Mexicaan Santiago Giménez woensdag tijdens de tussenronde van de Champions League in De Kuip in de basis staat. AC Milan nam de spits begin deze maand van de Rotterdammers over.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tijjani Reijnders is blij met de komst van Santiago Giménez naar AC Milan. "De hele groep heeft hem met open armen ontvangen. Dat geldt voor een ieder die deze winter naar ons toe is gekomen", vertelde de Oranje-international in De Kuip, waar hij woensdag tegenover Feyenoord staat in de tussenronde van de Champions League.
12 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt "in onderling overleg" aan het einde van het seizoen afscheid van assistent-trainer Adrie Poldervaart. De 54-jarige coach was sinds de zomer van 2023 werkzaam in Sittard.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt het Europa League-duel van donderdag met Union niet in het Koning Boudewijnstadion in Brussel omdat het veld onbespeelbaar is. De nummer 3 van België moet nu op zoek naar een alternatieve speellocatie, meldt Ajax via X.
14 uur geleden