Invaller Nketiah bezorgt Arsenal zege op West Ham
LONDEN (ANP) - Invaller Eddie Nketiah heeft Arsenal een overwinning bezorgd op stadgenoot West Ham United. De 21-jarige Nketiah, vorig seizoen uitgeleend aan Leeds United, bepaalde in het Emirates Stadium vlak voor tijd de eindstand op 2-1.
Nketiah was in de 77e minuut in de ploeg gekomen voor Alexandre Lacazette, de maker van de 1-0. Lacazette kopte raak op aangeven van Pierre-Emerick Aubameyang, die eerder deze week zijn contract bij Arsenal verlengde. Michail Antonio bracht West Ham vlak voor rust op gelijke hoogte.
Geen ploeg was dit seizoen vaker trefzeker via een invaller dan Arsenal. In heel 2020 namen invallers bij de Gunners al zes doelpunten voor hun rekening.
Arsenal is na twee duels nog zonder puntenverlies. Vorige week werd de uitwedstrijd tegen Fulham al met 3-0 gewonnen.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van aanvaller Makan Aïko. De 24-jarige Fransman vertrekt naar het Portugese Tondela. Dat meldde de club uit Sittard op de eigen website.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Renée Slegers heeft haar contract bij Arsenal verlengd tot 2029. De Nederlandse coach leidde de voetbalsters van de club uit Londen afgelopen seizoen naar de zege in de Champions League.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
4 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
17 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
17 uur geleden