Invaller Luuk de Jong redt een punt voor FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Luuk de Jong heeft een nederlaag voor FC Barcelona voorkomen. De spits mocht in de voorlaatste minuut van de reguliere speeltijd van de stadsderby tegen Espanyol invallen en kopte zijn ploeg diep in blessuretijd naar de 2-2.
Barcelona staat na het gelijkspel vierde in La Liga, met een achterstand van 15 punten op koploper Real Madrid. Espanyol is voorlopig de nummer 13 van de hoogste Spaanse voetbalcompetitie.
Pedri opende al in de 2e minuut de score voor Barcelona. Maar Espanyol knokte zich terug in de wedstrijd en nam met doelpunten van Sergi Darder en Raúl de Tomás een voorsprong van 2-1.
Beide ploegen eindigden met tien man, na rode kaarten in blessuretijd voor Nicolás Ribaudo (Espanyol) en Gerard Piqué (Barcelona). Frenkie de Jong werd na ruim een uur gewisseld bij Barcelona. Tony Vilhena had een basisplaats bij Espanyol maar werd eveneens na een uur gewisseld.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
15 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
17 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
18 uur geleden