Invaller Luuk de Jong redt een punt voor FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Luuk de Jong heeft een nederlaag voor FC Barcelona voorkomen. De spits mocht in de voorlaatste minuut van de reguliere speeltijd van de stadsderby tegen Espanyol invallen en kopte zijn ploeg diep in blessuretijd naar de 2-2.
Barcelona staat na het gelijkspel vierde in La Liga, met een achterstand van 15 punten op koploper Real Madrid. Espanyol is voorlopig de nummer 13 van de hoogste Spaanse voetbalcompetitie.
Pedri opende al in de 2e minuut de score voor Barcelona. Maar Espanyol knokte zich terug in de wedstrijd en nam met doelpunten van Sergi Darder en Raúl de Tomás een voorsprong van 2-1.
Beide ploegen eindigden met tien man, na rode kaarten in blessuretijd voor Nicolás Ribaudo (Espanyol) en Gerard Piqué (Barcelona). Frenkie de Jong werd na ruim een uur gewisseld bij Barcelona. Tony Vilhena had een basisplaats bij Espanyol maar werd eveneens na een uur gewisseld.
Meer uit Voetbal
BRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
11 uur geledenNOTTINGHAM (ANP/RTR) - Nottingham Forest heeft met Sean Dyche al voor de derde keer dit seizoen een trainer ontslagen. De 54-jarige Engelsman wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte prestaties van de nummer 17 van de Premier League. Het doelpuntloze gelijkspel tegen hekkensluiter Wolverhampton Wanderers van woensdagavond werd Dyche fataal.
13 uur geleden