Invaller Lamela helpt Sevilla in blessuretijd aan zege
MADRID (ANP) - Erik Lamela heeft Sevilla aan een zwaarbevochten uitzege op Getafe geholpen. De Argentijnse spits maakte in blessuretijd het enige doelpunt (0-1).
Lamela verliet Tottenham Hotspur deze zomer voor Sevilla. Hij scoorde vorige week al tweemaal tegen Rayo Vallecano (3-0). Sevilla voert La Liga na twee speelronden aan. Alleen Atlético Madrid heeft ook nog geen verliespunten opgelopen. De kampioen heeft echter een slechter doelsaldo dan Sevilla.
Bij Sevilla ontbrak de geblesseerde Luuk de Jong. Oussama Idrissi mocht in de tweede helft invallen bij de bezoekers, net als Karim Rekik. Youssef En-Nesyri leek Sevilla in de slotfase ook al op voorsprong te schieten. De spits stond echter net buitenspel toen hij de bal ontving.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
6 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
8 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
8 uur geleden