Invaller Koopmeiners helpt Atalanta aan belangrijke zege
SALERNO (ANP) - Teun Koopmeiners heeft Atalanta aan een belangrijke zege geholpen in de race om een ticket voor het nieuwe seizoen in de Champions League. De middenvelder maakte het winnende doelpunt in het uitduel met het al gedegradeerde Salernitana: 1-2.
Koopmeiners mocht na rust bij een achterstand van 1-0 invallen. Vervolgens maakte Gianluca Scamacca gelijk en trof de voormalige middenvelder van AZ ook doel. Marten de Roon en Hans Hateboer hadden een basisplaats bij Atalanta, waar Mitchel Bakker op de bank bleef.
De beste vijf ploegen uit de Serie A mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. Atalanta staat nu vijfde, met evenveel punten als het als zesde geklasseerde AS Roma dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is gestegen naar de derde plaats in de Eredivisie na een 4-0-overwinning op Sparta Rotterdam. Met nog één speelronde te gaan heeft Twente 58 punten, 2 punten meer dan nummer 4 NEC en 3 meer dan Ajax, dat vijfde staat. De derde plaats geeft aan het eind van het seizoen recht op een plek in de voorrondes van de Champions League.
3 minuten geledenDEVENTER (ANP) - PSV heeft in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles gewonnen. De landskampioen uit Eindhoven won op bezoek in Deventer met 4-1.
7 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax moet er ernstig rekening mee houden dat het aan de play-offs voor een plek in de Conference League moet deelnemen. De club verloor de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) en zakte naar de vijfde positie van de ranglijst.
22 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Excelsior speelt ook volgend seizoen in de Eredivisie. De club uit Rotterdam speelde in de voorlaatste speelronde met 1-1 gelijk tegen directe concurrent FC Volendam en kan niet lager dan vijftiende eindigen.
23 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na twee seizoenen gedegradeerd uit de Eredivisie. De ploeg van coach Carl Hoefkens kan door het gelijkspel van FC Volendam en de zege van Telstar niet meer hoger dan zeventiende eindigen.
24 minuten geledenBREDA (ANP) - De wedstrijd in de Eredivisie tussen NAC Breda en sc Heerenveen is aan het begin van de tweede helft tijdelijk stilgelegd. Supporters van de thuisploeg gooiden vuurwerk op het veld, waarop scheidsrechter Sander van der Eijk de ploegen van het veld stuurde. Na ongeveer tien minuten werd de wedstrijd hervat.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Gijs Smal staan zondag nog niet in de basis bij Feyenoord tegen AZ. Beide spelers keerden terug van een blessure en beginnen om 16.45 uur in De Kuip op de bank.
3 uur geleden