Invaller Koopmeiners helpt Atalanta aan belangrijke zege
SALERNO (ANP) - Teun Koopmeiners heeft Atalanta aan een belangrijke zege geholpen in de race om een ticket voor het nieuwe seizoen in de Champions League. De middenvelder maakte het winnende doelpunt in het uitduel met het al gedegradeerde Salernitana: 1-2.
Koopmeiners mocht na rust bij een achterstand van 1-0 invallen. Vervolgens maakte Gianluca Scamacca gelijk en trof de voormalige middenvelder van AZ ook doel. Marten de Roon en Hans Hateboer hadden een basisplaats bij Atalanta, waar Mitchel Bakker op de bank bleef.
De beste vijf ploegen uit de Serie A mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. Atalanta staat nu vijfde, met evenveel punten als het als zesde geklasseerde AS Roma dat wel een duel meer heeft gespeeld.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
6 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Antwerp FC kan voorlopig niet beschikken over Vincent Janssen. De 31-jarige Nederlandse aanvoerder heeft vrijdag een knieoperatie ondergaan en staat meerdere weken aan de kant. Dat meldt Antwerp FC via sociale media.
7 uur geleden