Invaller Jovic bezorgt AC Milan zege bij Frosinone
FROSINONE (ANP) - AC Milan heeft dankzij een late treffer van invaller Luka Jovic met 3-2 gewonnen bij Frosinone. De ploeg van coach Stefano Pioli kwam terug van een 2-1-achterstand en blijft met de zege nog enigszins in de buurt van koploper Internazionale en nummer 2 Juventus.
Milan staat op 49 punten. Dat zijn er vijf minder dan Inter en vier minder dan de club uit Turijn. Inter ontvangt zondag Juventus.
Olivier Giroud had Milan, dat begon met Tijjani Reijnders in de ploeg, in de 17e minuut op voorsprong gebracht. Frosinone kwam enkele minuten later weer gelijk. Matías Soulé benutte een strafschop na hands.
In de tweede helft zorgde Luca Mazzitelli voor de 2-1 voor de thuisploeg, maar Matteo Gabbia kopte kort daarop de gelijkmaker binnen. Reijnders was toen al gewisseld. Jovic, net een minuut in het veld, slaagde er in de 81e minuut niet in bij een voorzet raak te koppen. De bal viel daarna recht voor zijn voeten, waarop de Serviër wel hard raak schoot.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
53 minuten geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden