Invaller Jovic bezorgt AC Milan zege bij Frosinone
FROSINONE (ANP) - AC Milan heeft dankzij een late treffer van invaller Luka Jovic met 3-2 gewonnen bij Frosinone. De ploeg van coach Stefano Pioli kwam terug van een 2-1-achterstand en blijft met de zege nog enigszins in de buurt van koploper Internazionale en nummer 2 Juventus.
Milan staat op 49 punten. Dat zijn er vijf minder dan Inter en vier minder dan de club uit Turijn. Inter ontvangt zondag Juventus.
Olivier Giroud had Milan, dat begon met Tijjani Reijnders in de ploeg, in de 17e minuut op voorsprong gebracht. Frosinone kwam enkele minuten later weer gelijk. Matías Soulé benutte een strafschop na hands.
In de tweede helft zorgde Luca Mazzitelli voor de 2-1 voor de thuisploeg, maar Matteo Gabbia kopte kort daarop de gelijkmaker binnen. Reijnders was toen al gewisseld. Jovic, net een minuut in het veld, slaagde er in de 81e minuut niet in bij een voorzet raak te koppen. De bal viel daarna recht voor zijn voeten, waarop de Serviër wel hard raak schoot.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.
8 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.
38 minuten geledenCASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.
42 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink haalt PSV-speelster Nina Nijstad bij zijn selectie omdat Jackie Groenen nog ziek is. Volgens de KNVB is dit uit voorzorg. Middenveldster Groenen miste woensdag al de eerste training van de voetbalsters in Zeist vanwege griepklachten.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft volgens Spaanse media een hamstringblessure opgelopen op de training. De middenvelder van FC Barcelona zou weken uitgeschakeld zijn.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Galatasaray heeft met heel veel moeite de achtste finale van de Champions League bereikt. De kampioen van Turkije verspeelde in reguliere speeltijd van het uitduel met Juventus een voorsprong van 5-2 uit het eerste duel (3-0). Victor Osimhen en Barış Alper Yılmaz schoten de club uit Istanbul in de verlenging alsnog naar de laatste zestien (3-2).
18 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid staat in de achtste finale van de Champions League. De club won voor eigen publiek van Benfica (2-1), na de zege van vorige week in Lissabon (0-1).
18 uur geleden