Invaller Jovic bezorgt AC Milan zege bij Frosinone
FROSINONE (ANP) - AC Milan heeft dankzij een late treffer van invaller Luka Jovic met 3-2 gewonnen bij Frosinone. De ploeg van coach Stefano Pioli kwam terug van een 2-1-achterstand en blijft met de zege nog enigszins in de buurt van koploper Internazionale en nummer 2 Juventus.
Milan staat op 49 punten. Dat zijn er vijf minder dan Inter en vier minder dan de club uit Turijn. Inter ontvangt zondag Juventus.
Olivier Giroud had Milan, dat begon met Tijjani Reijnders in de ploeg, in de 17e minuut op voorsprong gebracht. Frosinone kwam enkele minuten later weer gelijk. Matías Soulé benutte een strafschop na hands.
In de tweede helft zorgde Luca Mazzitelli voor de 2-1 voor de thuisploeg, maar Matteo Gabbia kopte kort daarop de gelijkmaker binnen. Reijnders was toen al gewisseld. Jovic, net een minuut in het veld, slaagde er in de 81e minuut niet in bij een voorzet raak te koppen. De bal viel daarna recht voor zijn voeten, waarop de Serviër wel hard raak schoot.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
3 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
6 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
9 uur geleden