Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord

Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord

ROME (ANP) - Lazio heeft in de Champions League-groep van Feyenoord een 2-0-overwinning geboekt op Celtic. Na de zege van de Italianen mag Feyenoord later op dinsdag niet verliezen van Atlético Madrid, willen de Rotterdammers kans blijven maken op overwintering op het hoogste Europese niveau. Invaller Ciro Immobile maakte in de slotfase beide treffers voor Lazio.

Lazio gaat nu aan de leiding in de groep met 10 punten na vijf wedstrijden. Atlético heeft 8 punten, 2 punten meer dan Feyenoord. Celtic is uitgeschakeld met 1 punt. Als Feyenoord dinsdag verliest van de Spanjaarden, dan wacht de tussenronde van de Europa League.

Na slechts twee zeges in de laatste zes wedstrijden besloot Lazio-trainer Maurizio Sarri de ervaren aanvallers Immobile en Pedro tegen Celtic buiten de basis te houden. Ondanks de wijzigingen wist Lazio opnieuw weinig indruk te maken. De thuisploeg had voor rust het initiatief, maar verder dan een kopkans van Felipe Anderson kwam het elftal niet.

Celtic was in de tweede helft gevaarlijk via Kyogo Furuhashi en Yang Hyeon Jun, maar Lazio kwam in de slotfase sterk terug aan de hand van Immobile. De 33-jarige invaller kreeg de bal in de 82e minuut met een gelukje voor de voeten en werkte bij de tweede paal binnen, 1-0. Immobile maakte drie minuten later ook de 2-0 na een goede actie en een schot in de korte hoek.

Meer uit Voetbal

Advocaat wil ook presteren met Curaçao op WK

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat gaat niet alleen met Curaçao naar het WK om te genieten. "We willen ook resultaat halen, hoe lastig dat ook is", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Anders geniet je ook niet."

8 uur geleden
Japanse bondscoach ziet Nederlands elftal als 'wereldmacht'

WASHINGTON (ANP) - De Japanse bondscoach Hajime Moriyasu had het Nederlands elftal liever ontlopen op het WK voetbal. "Ze zijn voor mij een wereldmacht in het voetbal", zei hij in de mixed zone van het Kennedy Center in Washington. "Ze hebben drie keer in een finale van een WK gestaan. Dat zegt niet alles misschien, maar ze hebben nog steeds heel goede spelers."

8 uur geleden
FC Groningen wint bij Excelsior na lange tijd weer in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor het eerst in zes weken weer een wedstrijd in de Eredivisie gewonnen. Het elftal van trainer Dick Lukkien was in Rotterdam met 2-0 te sterk voor Excelsior, dat vanaf de 70e minuut met tien man speelde na een directe rode kaart voor Stijn Middendorp. Groningen-speler Marco Rente kreeg kort voor tijd zijn tweede gele kaart en moest ook vertrekken.

8 uur geleden
Bondscoach Koeman redelijk tevreden over resultaat van WK-loting

WASHINGTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is redelijk tevreden over het resultaat van de loting voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Ik denk dat het zwaarder had gekund", zei hij in het Kennedy Center in Washington. "Je kijkt natuurlijk naar de indeling van de vier potten. Noorwegen in pot 3 en mogelijk Italië in pot 4 waren zware tegenstanders geweest."

9 uur geleden
Oranje tegen Japan, Tunesië en ploeg uit play-offs op WK

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer tegen Japan, Tunesië en de winnaar van de play-offs tussen Oekraïne, Zweden, Polen en Albanië op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat werd bekend in het Kennedy Center in Washington, waar bondscoach Ronald Koeman en directeur topvoetbal Nigel de Jong van de KNVB aanwezig zijn.

10 uur geleden
Curaçao op WK tegen Duitsland, Ivoorkust en Ecuador

WASHINGTON (ANP) - Curaçao is tijdens de loting voor het WK 2026 gekoppeld aan Duitsland, Ivoorkust en Ecuador. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat debuteert op een mondiale eindronde. De 78-jarige kan de oudste bondscoach ooit op een WK worden. Dat is nu nog de Duitser Otto Rehhagel, die in 2010 bijna 72 was toen hij Griekenland op het WK van 2010 in Zuid-Afrika leidde.

10 uur geleden
Nederlands elftal op WK in groep F

WASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal is ingedeeld in groep F van het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat is bepaald tijdens een loting in het Kennedy Center in Washington.

11 uur geleden