Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord

Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord

ROME (ANP) - Lazio heeft in de Champions League-groep van Feyenoord een 2-0-overwinning geboekt op Celtic. Na de zege van de Italianen mag Feyenoord later op dinsdag niet verliezen van Atlético Madrid, willen de Rotterdammers kans blijven maken op overwintering op het hoogste Europese niveau. Invaller Ciro Immobile maakte in de slotfase beide treffers voor Lazio.

Lazio gaat nu aan de leiding in de groep met 10 punten na vijf wedstrijden. Atlético heeft 8 punten, 2 punten meer dan Feyenoord. Celtic is uitgeschakeld met 1 punt. Als Feyenoord dinsdag verliest van de Spanjaarden, dan wacht de tussenronde van de Europa League.

Na slechts twee zeges in de laatste zes wedstrijden besloot Lazio-trainer Maurizio Sarri de ervaren aanvallers Immobile en Pedro tegen Celtic buiten de basis te houden. Ondanks de wijzigingen wist Lazio opnieuw weinig indruk te maken. De thuisploeg had voor rust het initiatief, maar verder dan een kopkans van Felipe Anderson kwam het elftal niet.

Celtic was in de tweede helft gevaarlijk via Kyogo Furuhashi en Yang Hyeon Jun, maar Lazio kwam in de slotfase sterk terug aan de hand van Immobile. De 33-jarige invaller kreeg de bal in de 82e minuut met een gelukje voor de voeten en werkte bij de tweede paal binnen, 1-0. Immobile maakte drie minuten later ook de 2-0 na een goede actie en een schot in de korte hoek.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

8 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

15 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

20 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden