Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord
ROME (ANP) - Lazio heeft in de Champions League-groep van Feyenoord een 2-0-overwinning geboekt op Celtic. Na de zege van de Italianen mag Feyenoord later op dinsdag niet verliezen van Atlético Madrid, willen de Rotterdammers kans blijven maken op overwintering op het hoogste Europese niveau. Invaller Ciro Immobile maakte in de slotfase beide treffers voor Lazio.
Lazio gaat nu aan de leiding in de groep met 10 punten na vijf wedstrijden. Atlético heeft 8 punten, 2 punten meer dan Feyenoord. Celtic is uitgeschakeld met 1 punt. Als Feyenoord dinsdag verliest van de Spanjaarden, dan wacht de tussenronde van de Europa League.
Na slechts twee zeges in de laatste zes wedstrijden besloot Lazio-trainer Maurizio Sarri de ervaren aanvallers Immobile en Pedro tegen Celtic buiten de basis te houden. Ondanks de wijzigingen wist Lazio opnieuw weinig indruk te maken. De thuisploeg had voor rust het initiatief, maar verder dan een kopkans van Felipe Anderson kwam het elftal niet.
Celtic was in de tweede helft gevaarlijk via Kyogo Furuhashi en Yang Hyeon Jun, maar Lazio kwam in de slotfase sterk terug aan de hand van Immobile. De 33-jarige invaller kreeg de bal in de 82e minuut met een gelukje voor de voeten en werkte bij de tweede paal binnen, 1-0. Immobile maakte drie minuten later ook de 2-0 na een goede actie en een schot in de korte hoek.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.
14 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.
48 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
50 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ayase Ueda mist het uitduel van Feyenoord met FC Utrecht. De topscorer van de Eredivisie ontbreekt in de selectie van trainer Robin van Persie.
3 uur geledenLENS (ANP) - Liverpool-aankoop Jérémy Jacquet heeft zaterdag een schouderblessure opgelopen bij zijn huidige club Rennes. Trainer Habib Beye sprak van een op het oog "serieuze" kwetsuur, al wordt de precieze ernst nog onderzocht.
5 uur geleden