Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord
ROME (ANP) - Lazio heeft in de Champions League-groep van Feyenoord een 2-0-overwinning geboekt op Celtic. Na de zege van de Italianen mag Feyenoord later op dinsdag niet verliezen van Atlético Madrid, willen de Rotterdammers kans blijven maken op overwintering op het hoogste Europese niveau. Invaller Ciro Immobile maakte in de slotfase beide treffers voor Lazio.
Lazio gaat nu aan de leiding in de groep met 10 punten na vijf wedstrijden. Atlético heeft 8 punten, 2 punten meer dan Feyenoord. Celtic is uitgeschakeld met 1 punt. Als Feyenoord dinsdag verliest van de Spanjaarden, dan wacht de tussenronde van de Europa League.
Na slechts twee zeges in de laatste zes wedstrijden besloot Lazio-trainer Maurizio Sarri de ervaren aanvallers Immobile en Pedro tegen Celtic buiten de basis te houden. Ondanks de wijzigingen wist Lazio opnieuw weinig indruk te maken. De thuisploeg had voor rust het initiatief, maar verder dan een kopkans van Felipe Anderson kwam het elftal niet.
Celtic was in de tweede helft gevaarlijk via Kyogo Furuhashi en Yang Hyeon Jun, maar Lazio kwam in de slotfase sterk terug aan de hand van Immobile. De 33-jarige invaller kreeg de bal in de 82e minuut met een gelukje voor de voeten en werkte bij de tweede paal binnen, 1-0. Immobile maakte drie minuten later ook de 2-0 na een goede actie en een schot in de korte hoek.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
3 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
1 dag geleden