Invaller Immobile helpt Lazio langs Celtic in CL-groep Feyenoord
ROME (ANP) - Lazio heeft in de Champions League-groep van Feyenoord een 2-0-overwinning geboekt op Celtic. Na de zege van de Italianen mag Feyenoord later op dinsdag niet verliezen van Atlético Madrid, willen de Rotterdammers kans blijven maken op overwintering op het hoogste Europese niveau. Invaller Ciro Immobile maakte in de slotfase beide treffers voor Lazio.
Lazio gaat nu aan de leiding in de groep met 10 punten na vijf wedstrijden. Atlético heeft 8 punten, 2 punten meer dan Feyenoord. Celtic is uitgeschakeld met 1 punt. Als Feyenoord dinsdag verliest van de Spanjaarden, dan wacht de tussenronde van de Europa League.
Na slechts twee zeges in de laatste zes wedstrijden besloot Lazio-trainer Maurizio Sarri de ervaren aanvallers Immobile en Pedro tegen Celtic buiten de basis te houden. Ondanks de wijzigingen wist Lazio opnieuw weinig indruk te maken. De thuisploeg had voor rust het initiatief, maar verder dan een kopkans van Felipe Anderson kwam het elftal niet.
Celtic was in de tweede helft gevaarlijk via Kyogo Furuhashi en Yang Hyeon Jun, maar Lazio kwam in de slotfase sterk terug aan de hand van Immobile. De 33-jarige invaller kreeg de bal in de 82e minuut met een gelukje voor de voeten en werkte bij de tweede paal binnen, 1-0. Immobile maakte drie minuten later ook de 2-0 na een goede actie en een schot in de korte hoek.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
9 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
9 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
10 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
18 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden