Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Eriksen helpt aanstaand kampioen Inter langs Crotone

Invaller Eriksen helpt aanstaand kampioen Inter langs Crotone

CROTONE (ANP) - Internazionale kan de eerste landstitel sinds 2010 nauwelijks nog ontgaan. De koploper won de uitwedstrijd tegen hekkensluiter Crotone met klein verschil: 0-2. Als nummer 2 Atalanta zondag punten verspeelt bij Sassuolo, is Inter al zeker van het kampioenschap.

Crotone hield lang stand tegen het elftal van trainer Antonio Conte, die Stefan de Vrij weer een basisplaats gaf. De Oranje-international deed de gehele wedstrijd mee.

Halverwege de tweede helft bracht Conte drie nieuwe krachten in de ploeg: Alexis Sánchez, Ivan Perisic en Christian Eriksen. Eriksen maakte direct het verschil. Nadat de Belgische spits Romelu Lukaku de bal teruglegde, schoot de oud-Ajacied in de 69e minuut van afstand raak: 0-1. Kort daarop scoorde Lukaku ook nog, maar die treffer werd wegens buitenspel afgekeurd. In blessuretijd zorgde Achraf Hakimi alsnog voor de 0-2.

Als Atalanta zondag wint, kan Internazionale volgende week zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Sampdoria de negentiende landstitel op eigen kracht binnenhalen.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht-coach Jans stopt na dit seizoen als trainer

UTRECHT (ANP) - Ron Jans stopt na dit seizoen als trainer. De 67-jarige coach van FC Utrecht gaat met pensioen. "Ik ga van elke dag genieten."

1 uur geleden
Fraser nieuwe trainer van voetbalclub in China

XI'AN (ANP) - Henk Fraser is de nieuwe trainer van Shaanxi Union. De Chinese club, die uitkomt in de tweede divisie, meldde de komst van de Nederlander op sociale media. Fraser is aangesteld door landgenoot Edwin Petersen, die technisch directeur is.

13 uur geleden
AC Milan weer koploper Serie A na winst op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - AC Milan heeft de koppositie in de Serie A overgenomen van stadgenoot Internazionale. De club van coach Massimiliano Allegri won het uitduel bij Cagliari op Sardinië met 1-0. Rafael Leão maakte in de 50e minuut het winnende doelpunt.

13 uur geleden
Arsenal-coach Arteta wil met titel historische vloek verbreken

LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal-trainer Mikel Arteta wil met een landstitel een einde maken aan een historische vloek. Dat zei de Spanjaard vrijdag op een persconferentie in Londen. Arsenal heeft nog nooit de Premier League gewonnen nadat het op nieuwjaarsdag bovenaan had gestaan. De Londense club is na negentien duels koploper met 4 punten voorsprong op Manchester City.

20 uur geleden
Trainer Slot beschouwt Liverpool niet als titelkandidaat

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is ondanks een ongeslagen reeks van zeven wedstrijden in de Premier League geen titelkandidaat. Dat zei coach Arne Slot van de regerend kampioen in aanloop naar de confrontatie tegen Fulham komende zondag. "Realistisch gezien staan Arsenal en Manchester City te ver van ons af op dit moment. We moeten daar niet naar kijken", aldus de Nederlandse trainer, die met zijn ploeg vierde staat, 12 punten achter koploper Arsenal en 8 punten minder dan nummer 2 Manchester City.

20 uur geleden
AC Milan huurt spits Füllkrug van West Ham United

MILAAN (ANP) - Niclas Füllkrug maakt het seizoen af bij AC Milan. De huidige nummer 2 van de Serie A huurt de Duitse spits van West Ham United en kan hem komende zomer definitief overnemen.

23 uur geleden
PSV gaat met revaliderende Pléa en Olij op trainingskamp

EINDHOVEN (ANP) - Alassane Pléa en Nick Olij gaan met PSV mee op trainingskamp naar Spanje. Beide spelers revalideren nog van een blessure, maar zijn door trainer Peter Bosz uitgenodigd.

23 uur geleden