
Invaller Elmas schiet Napoli in slotfase langs Atalanta
BERGAMO (ANP) - Napoli heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Atalanta moeizaam gewonnen. De regerend kampioen nam in de slotfase afstand: 1-2.
De Georgiër Khvicha Kvaratskhelia kopte Napoli kort voor rust op voorsprong. Op aangeven van de ingevallen Hans Hateboer maakte de Nigeriaan Ademola Lookman in de 53e minuut gelijk, ook met zijn hoofd. Eljif Elmas werd de matchwinner. Nadat Atalanta-keeper Marco Carnesecchi de bal in de 79e minuut inleverde, stelde Victor Osimhen zijn Noord-Macedonische ploeggenoot in staat te scoren.
Napoli staat voorlopig derde in de Serie A met 24 punten. Atalanta heeft 20 punten.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
17 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
19 uur geledenMAASTRICHT (ANP) - MVV moet het kunstgrasveld in stadion De Geusselt vervangen. Het huidige veld is afgekeurd door de KNVB, meldt de Maastrichtse voetbalclub. Om aan de licentievoorwaarden van de voetbalbond te voldoen, is een nieuw veld nodig.
22 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Botic van de Zandschulp neemt na ruim een jaar afscheid van zijn coach Peter Lucassen. Dat meldt de 29-jarige Nederlandse tennisser op Instagram.
23 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars blijft op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer voor Antwerp. De technisch directeur heeft een afzegging ontvangen van Rik De Mil, die voor een langer verblijf bij Charleroi heeft gekozen.
23 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Odilon Kossounou keert niet terug bij Bayer Leverkusen. De verdediger uit Ivoorkust speelde afgelopen seizoen op huurbasis voor Atalanta. De club uit Bergamo heeft de mogelijkheid benut om hem definitief over te nemen.
23 uur geleden