Invaller Dumfries scoort voor Internazionale tegen Lazio
MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries heeft met een rake kopbal een nederlaag voor Internazionale voorkomen. De verdediger scoorde in de 88e minuut voor de kampioen van Italië.
Dumfries vierde zijn treffer ingetogen. Hij had geen basisplaats en mocht in de 64e minuut invallen. Stefan de Vrij bleef de hele wedstrijd op de bank bij Inter. Daichi Kamada opende in de 32e minuut de score voor Lazio, dat nog in de race is om de zesde plaats van de Serie A. Die positie is goed voor een plek in de nieuwe editie van de Champions League als Atalanta komende woensdag van Bayer Leverkusen wint in de finale van de Europa League.
AS Roma verstevigde later op zondag de zesde plaats met een zege op Genoa (1-0). Romelu Lukaku scoorde in de 79e minuut. AS Roma speelde vanaf de 72e minuut met een man minder. Leandro Paredes werd toen met een tweede gele kaart van het veld gestuurd. AS Roma heeft nu een voorsprong van 3 punten op Lazio.
Kevin Strootman werd in de 66e minuut gewisseld bij Genoa.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
9 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden