Invaller Depay helpt Atlético met schitterende treffer aan zege
MADRID (ANP) - Memphis Depay heeft Atlético Madrid maandag op schitterende wijze aan een overwinning geholpen in de Spaanse voetbalcompetitie. De Nederlandse aanvaller trapte in de thuiswedstrijd tegen Granada de bal halverwege de tweede helft vanaf een meter of 25 hard in de rechterkruising. Doelman Andre Ferreira was volledig kansloos: 2-1. Diep in blessuretijd bepaalde Marcos Llorente de eindstand op 3-1.
Depay was in de 58e minuut in het veld gekomen als vervanger van Álvaro Morata. De Spanjaard had Atlético in de extra tijd van de eerste helft op voorsprong gebracht. Samuel Omorodion maakte na ruim een uur spelen gelijk.
Depay, die in de 89e minuut bijna nog een keer scoorde, miste een groot deel van het afgelopen seizoen door blessures. Ook ontbrak hij begin juni bij Oranje in het eindtoernooi van de Nations League.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman stelt zich niet meer beschikbaar voor het Nederlands elftal zolang Ronald Koeman de bondscoach is. Dat maakte de middenvelder van PSV duidelijk na de laatste competitiewedstrijd tegen FC Twente, die de Eindhovenaren met 5-1 wonnen. "Hij hoeft mij niet meer te bellen, nee", aldus Veerman tegen ESPN.
6 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Ayase Ueda is de topscorer van de Eredivisie. De Japanse spits van Feyenoord kwam dit seizoen tot 25 doelpunten. Ueda is daarmee de opvolger van ploeggenoot Sem Steijn, die vorig seizoen als speler van FC Twente tot 24 treffers kwam.
31 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Feyenoord heeft de competitie afgesloten met een overwinning. Het elftal van trainer Robin van Persie versloeg PEC Zwolle: 0-2. Feyenoord was al zeker van de tweede plaats en sluit de Eredivisie af met 19 punten minder dan kampioen PSV.
42 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er niet in geslaagd zich alsnog te kwalificeren voor de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdammers van de scheidende coach Maurice Steijn verloren hun laatste wedstrijd in het eigen Kasteel met 3-2 van stadgenoot Excelsior.
44 minuten geledenALMELO (ANP) - FC Groningen heeft zich geplaatst voor de play-offs om Europees voetbal. De ploeg van trainer Dick Lukkien eindigde op de negende plaats in de Eredivisie na een 2-1-zege bij het gedegradeerde Heracles Almelo.
45 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Telstar heeft zich door een zege van 2-1 bij FC Volendam gehandhaafd in de Eredivisie. Volendam eindigde door de nederlaag als zestiende. De ploeg van coach Rick Kruys moet het nu in de play-offs om promotie/degradatie opnemen tegen Willem II.
55 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het seizoen in de Eredivisie afgesloten met een gelijkspel tegen het gedegradeerde NAC Breda. Het duel in Alkmaar eindigde in 3-3. AZ won eerder de KNVB-beker en is daardoor al zeker van deelname aan de Europa League.
57 minuten geleden