Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Cavani luidt comeback in bij United: 2-3

Invaller Cavani luidt comeback in bij United: 2-3

SOUTHAMPTON (ANP) - Aan de hand van invaller Edinson Cavani heeft Manchester United een knappe comeback bij Southampton gemaakt. United, met Donny van de Beek voor het eerst aan de aftrap in de Premier League, kwam terug van een 2-0 achterstand en greep de zege: 2-3.

De bezoekers namen aanvankelijk het initiatief, en het was aan de paal te danken dat middenvelder Bruno Fernandes zijn ploeg na een kwartier niet op voorsprong schoot. Southampton kwam echter bij de eerste de beste mogelijkheid wel op voorsprong. De Poolse verdediger Jan Bednarek kopte een corner achter doelman David de Gea. Tien minuten later verdubbelde vrije trappen-specialist James Ward-Prowse de score met alweer zijn derde rake vrije trap dit seizoen.

In de tweede helft wisselde United-trainer Ole Gunnar Solskjær twee keer: de geblesseerde De Gea werd vervangen door Dean Henderson en ook spits Edinson Cavani kwam het veld in voor Mason Greenwood. Dat laatste bleek een gouden ingreep van de Noorse trainer, want Cavani zorgde met een assist op middenvelder Fernandes, en twee doelpunten voor de ommekeer in de wedstrijd. Cavani's winnende treffer viel in blessuretijd.

Door de derde zege op rij klimt United met 16 punten naar de zevende plaats in de Premier League, op 1 punt afstand van Southampton. Die ploeg staat vijfde.

Meer uit Voetbal

Smit spreekt bij rentree bij AZ van 'leermoment' bij blessure

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.

7 uur geleden
AZ mist volgens trainer Echteld volwassenheid tegen Juventus

ALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.

7 uur geleden
AZ-aanvoerder Koopmeiners: felicitatie mag wachten tot morgen

ALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.

7 uur geleden
AZ verliest van Juventus, mede dankzij doelpunt Teun Koopmeiners

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.

10 uur geleden
FC Twente neemt na rust afstand van Pafos en wint ook derde duel

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.

10 uur geleden
Arokodare leeft na twee treffers met vertrouwen toe naar Twente

HERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.

10 uur geleden
Ajax in Conference League ruim (1-6) langs tiental Midtjylland

HERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.

12 uur geleden