Invaller Boadu verliest met AS Monaco in CL van Sjachtar Donetsk
MONACO (ANP) - AS Monaco is nog ver verwijderd van deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Niko Kovac verloor dinsdag in eigen stadion in de play-offs van Sjachtar Donetsk: 0-1. De return in Oekraïne is volgende week woensdag.
De Braziliaan Pedrinho maakte in de 19e minuut het doelpunt voor Sjachtar, in een wedstrijd die onder leiding stond van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie. Myron Boadu, die vorig seizoen nog voor AZ speelde, kwam bij Monaco halverwege de tweede helft in het veld in de plaats van aanvoerder Wissam Ben Yedder.
FC Sheriff uit Moldavië heeft een ticket voor de groepsfase bijna binnen, lijkt het. De thuiswedstrijd tegen het Kroatische Dinamo Zagreb eindigde in 3-0. De Nederlander Dabney dos Santos bleef bij Sheriff op de reservebank zitten.
Red Bull Salzburg won van Brøndby IF: 2-1. De Amerikaan Brenden Aaronson maakte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd het winnende doelpunt.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
2 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.
5 uur geledenPRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.
6 uur geleden