Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Boadu verliest met AS Monaco in CL van Sjachtar Donetsk

Invaller Boadu verliest met AS Monaco in CL van Sjachtar Donetsk

MONACO (ANP) - AS Monaco is nog ver verwijderd van deelname aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Niko Kovac verloor dinsdag in eigen stadion in de play-offs van Sjachtar Donetsk: 0-1. De return in Oekraïne is volgende week woensdag.

De Braziliaan Pedrinho maakte in de 19e minuut het doelpunt voor Sjachtar, in een wedstrijd die onder leiding stond van de Nederlandse scheidsrechter Danny Makkelie. Myron Boadu, die vorig seizoen nog voor AZ speelde, kwam bij Monaco halverwege de tweede helft in het veld in de plaats van aanvoerder Wissam Ben Yedder.

FC Sheriff uit Moldavië heeft een ticket voor de groepsfase bijna binnen, lijkt het. De thuiswedstrijd tegen het Kroatische Dinamo Zagreb eindigde in 3-0. De Nederlander Dabney dos Santos bleef bij Sheriff op de reservebank zitten.

Red Bull Salzburg won van Brøndby IF: 2-1. De Amerikaan Brenden Aaronson maakte in de laatste minuut van de reguliere speeltijd het winnende doelpunt.

Meer uit Voetbal

Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

27 minuten geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

3 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

11 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

11 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

11 uur geleden
KNVB en Koeman gaan na WK in gesprek over toekomst

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.

13 uur geleden