Invaller Boadu draagt met doelpunt bij aan ruime zege AS Monaco
SAINT-ETIENNE (ANP) - Myron Boadu heeft met een doelpunt bijgedragen aan een overtuigende zege van AS Monaco. De Monegasken wonnen de uitwedstrijd tegen Saint-Étienne met 4-1.
Invaller Boadu bepaalde in de 77e minuut de eindstand. Hij tikte de bal met links in het lege doel na een goede voorzet vanaf links van Ismail Jakobs. Het was voor de oud-speler van AZ zijn vierde doelpunt van het seizoen en zijn derde van deze maand. Ruim een week geleden was hij ook trefzeker tegen Stade Rennes. Boadu kwam in de 57e minuut in de ploeg voor captain Wissam Ben Yedder.
AS Monaco heeft nu 59 punten na 34 duels, 3 minder dan Olympique Marseille, de voornaamste concurrent in de strijd om een ticket voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Marseille heeft nog wel een duel tegoed.
Eerder op de dag boekte het Olympique Lyon van trainer Peter Bosz een overtuigende zege op Montpellier. Het werd 5-2 voor de nummer 8 van Ligue 1.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
12 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
12 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
15 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
15 uur geleden