Invaller Boadu draagt met doelpunt bij aan ruime zege AS Monaco
SAINT-ETIENNE (ANP) - Myron Boadu heeft met een doelpunt bijgedragen aan een overtuigende zege van AS Monaco. De Monegasken wonnen de uitwedstrijd tegen Saint-Étienne met 4-1.
Invaller Boadu bepaalde in de 77e minuut de eindstand. Hij tikte de bal met links in het lege doel na een goede voorzet vanaf links van Ismail Jakobs. Het was voor de oud-speler van AZ zijn vierde doelpunt van het seizoen en zijn derde van deze maand. Ruim een week geleden was hij ook trefzeker tegen Stade Rennes. Boadu kwam in de 57e minuut in de ploeg voor captain Wissam Ben Yedder.
AS Monaco heeft nu 59 punten na 34 duels, 3 minder dan Olympique Marseille, de voornaamste concurrent in de strijd om een ticket voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Marseille heeft nog wel een duel tegoed.
Eerder op de dag boekte het Olympique Lyon van trainer Peter Bosz een overtuigende zege op Montpellier. Het werd 5-2 voor de nummer 8 van Ligue 1.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
2 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
5 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
5 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
14 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden