Invaller Boadu draagt met doelpunt bij aan ruime zege AS Monaco
SAINT-ETIENNE (ANP) - Myron Boadu heeft met een doelpunt bijgedragen aan een overtuigende zege van AS Monaco. De Monegasken wonnen de uitwedstrijd tegen Saint-Étienne met 4-1.
Invaller Boadu bepaalde in de 77e minuut de eindstand. Hij tikte de bal met links in het lege doel na een goede voorzet vanaf links van Ismail Jakobs. Het was voor de oud-speler van AZ zijn vierde doelpunt van het seizoen en zijn derde van deze maand. Ruim een week geleden was hij ook trefzeker tegen Stade Rennes. Boadu kwam in de 57e minuut in de ploeg voor captain Wissam Ben Yedder.
AS Monaco heeft nu 59 punten na 34 duels, 3 minder dan Olympique Marseille, de voornaamste concurrent in de strijd om een ticket voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Marseille heeft nog wel een duel tegoed.
Eerder op de dag boekte het Olympique Lyon van trainer Peter Bosz een overtuigende zege op Montpellier. Het werd 5-2 voor de nummer 8 van Ligue 1.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
3 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
10 uur geleden