
Invaller Boadu draagt met doelpunt bij aan ruime zege AS Monaco
SAINT-ETIENNE (ANP) - Myron Boadu heeft met een doelpunt bijgedragen aan een overtuigende zege van AS Monaco. De Monegasken wonnen de uitwedstrijd tegen Saint-Étienne met 4-1.
Invaller Boadu bepaalde in de 77e minuut de eindstand. Hij tikte de bal met links in het lege doel na een goede voorzet vanaf links van Ismail Jakobs. Het was voor de oud-speler van AZ zijn vierde doelpunt van het seizoen en zijn derde van deze maand. Ruim een week geleden was hij ook trefzeker tegen Stade Rennes. Boadu kwam in de 57e minuut in de ploeg voor captain Wissam Ben Yedder.
AS Monaco heeft nu 59 punten na 34 duels, 3 minder dan Olympique Marseille, de voornaamste concurrent in de strijd om een ticket voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Marseille heeft nog wel een duel tegoed.
Eerder op de dag boekte het Olympique Lyon van trainer Peter Bosz een overtuigende zege op Montpellier. Het werd 5-2 voor de nummer 8 van Ligue 1.
Meer uit Voetbal
LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.
3 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.
5 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR/AFP) - Het Spaanse Openbaar Ministerie doet onderzoek naar een klacht tegen sterspeler Lamine Yamal van FC Barcelona. De voetballer zou als entertainment mensen met dwerggroei hebben ingehuurd op het feest ter ere van zijn 18e verjaardag.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt afscheid van aanvaller Josip Mitrovic. De 25-jarige Kroaat keert terug naar zijn geboorteland, waar hij gaat spelen bij NK Slaven Belupo.
7 uur geleden