Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Bergwijn held van Spurs met twee goals in blessuretijd

Invaller Bergwijn held van Spurs met twee goals in blessuretijd

LEICESTER (ANP) - Steven Bergwijn heeft een heldenrol vervuld voor Tottenham Hotspur in de uitwedstrijd tegen Leicester City. De Nederlandse aanvaller kwam als late invaller in het veld en scoorde twee keer in blessuretijd. Met die twee goals kantelde Bergwijn een achterstand van 2-1 om in een overwinning van 3-2.

Bergwijn staat deze winter nadrukkelijk in de belangstelling van Ajax. De Amsterdamse club heeft naar verluidt 18 miljoen euro over voor de oud-speler van PSV. Coach Antonio Conte had opnieuw geen basisplaats ingeruimd voor Bergwijn. Hij viel pas in de 79e minuut in. Voordat hij in blessuretijd zijn twee treffers scoorde, kreeg de de Nederlander eerst nog een gele kaart. Daarna schoot Bergwijn binnen twee minuten twee keer raak. De winnende goal viel in de 97e minuut.

Leicester City was op voorsprong gekomen door Patson Daka. Harry Kane maakte voor rust gelijk. De thuisclub kwam in de 76e minuut op 2-1 door een treffer van James Maddison. De Spurs leken op een nederlaag af te stevenen, maar met zijn ijskoude afmakers bezorgde Bergwijn de club uit Londen toch de 3 punten. De Spurs klommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Van Dijk trots op record van meest ervaren aanvoerder van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk is sinds de thuiswedstrijd van het Nederlands elftal tegen Litouwen (4-0) een record rijker. Hij droeg voor de 72e keer de aanvoerdersband bij de nationale ploeg en passeerde Frank de Boer als meest ervaren captain van Oranje.

3 uur geleden
De Ligt moest na eerste basisplaats sinds een jaar even wennen

AMSTERDAM (ANP) - Matthijs de Ligt moest maandag bij zijn rentree als basisspeler van het Nederlands elftal even wennen. "Het was een jaar geleden dat ik voor het laatst vanaf het begin mee mocht doen. Enkele oefeningen in de warming-up zijn anders dan toen. Verder was het allemaal wel normaal voor me", sprak de verdediger in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Curaçao kleedt zich voor 'belangrijkste wedstrijd van de eeuw'

WILLEMSTAD (ANP) - Heel veel scholen op Curaçao hebben hun leerlingen gevraagd dinsdag met blauwe shirts en polo's naar school te komen. Ook overheidsbedrijven en andere bedrijven stimuleren werknemers hun kleedgedrag aan te passen aan de 'Blue Wave', het Curaçaose voetbalelftal dat dinsdagavond (lokale tijd) in Kingston tegen Jamaica speelt. Verschillende gebouwen, zoals de luchthaven, kleuren sinds maandag ook blauw.

6 uur geleden
Koeman wil dat zijn internationals nog meer van elkaar eisen

AMSTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was een tevreden bondscoach na de zege van het Nederlands elftal op Litouwen (4-0) en rechtstreekse plaatsing voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "We hebben onze plicht vervuld", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben de beste ploeg van deze poule. Dat hebben we ook bewezen. Maar er zullen ook nog een aantal dingen beter moeten. Soms is het niet stabiel wat we laten zien. Daar moeten we wat aan doen."

11 uur geleden
Nederlands elftal begint in zomer voor twaalfde keer aan WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal doet volgend jaar zomer voor de twaalfde keer mee aan het wereldkampioenschap voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman stelde maandag kwalificatie veilig met een zege (4-0) in de Johan Cruijff ArenA op Litouwen.

12 uur geleden
Valente debuteert als 32e speler onder Koeman bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Luciano Valente heeft maandag zijn debuut voor het Nederlands elftal gemaakt. De 22-jarige middenvelder van Feyenoord mocht in de thuiswedstrijd tegen Litouwen in de WK-kwalificatie in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam in de 78e minuut invallen voor Xavi Simons.

12 uur geleden
Duitsland verslaat Slowakije en plaatst zich voor WK voetbal

LEIPZIG (ANP) - Duitsland heeft in de laatste groepswedstrijd met overtuiging kwalificatie voor het WK voetbal afgedwongen. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg in Leipzig directe concurrent Slowakije met 6-0. Slowakije, dat speelde met Feyenoorder Leo Sauer, kan het WK nog bereiken via de play-offs.

12 uur geleden