Invaller Bergwijn held van Spurs met twee goals in blessuretijd
LEICESTER (ANP) - Steven Bergwijn heeft een heldenrol vervuld voor Tottenham Hotspur in de uitwedstrijd tegen Leicester City. De Nederlandse aanvaller kwam als late invaller in het veld en scoorde twee keer in blessuretijd. Met die twee goals kantelde Bergwijn een achterstand van 2-1 om in een overwinning van 3-2.
Bergwijn staat deze winter nadrukkelijk in de belangstelling van Ajax. De Amsterdamse club heeft naar verluidt 18 miljoen euro over voor de oud-speler van PSV. Coach Antonio Conte had opnieuw geen basisplaats ingeruimd voor Bergwijn. Hij viel pas in de 79e minuut in. Voordat hij in blessuretijd zijn twee treffers scoorde, kreeg de de Nederlander eerst nog een gele kaart. Daarna schoot Bergwijn binnen twee minuten twee keer raak. De winnende goal viel in de 97e minuut.
Leicester City was op voorsprong gekomen door Patson Daka. Harry Kane maakte voor rust gelijk. De thuisclub kwam in de 76e minuut op 2-1 door een treffer van James Maddison. De Spurs leken op een nederlaag af te stevenen, maar met zijn ijskoude afmakers bezorgde Bergwijn de club uit Londen toch de 3 punten. De Spurs klommen naar de vijfde plaats in de Premier League.
Meer uit Voetbal
LORIENT (ANP) - RC Lens heeft in de Franse voetbalcompetitie de kans op de koppositie laten liggen. FC Lorient was met 2-1 te sterk voor de nummer 2, die 1 punt minder heeft dan Paris Saint-Germain. Het elftal van trainer Luis Enrique komt dit weekend niet in actie.
33 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Fortuna Sittard heeft bij FC Volendam de tiende overwinning van het seizoen behaald. De ploeg van coach Danny Buijs won met 2-1 door treffers van Paul Gladon en Dimitrios Limnios. Robert Mühren scoorde nog voor de thuisploeg.
55 minuten geledenDOETINCHEM (ANP) - De Graafschap is in de eerste divisie naar de derde plaats gestegen. De Doetinchemmers wonnen voor eigen publiek met 2-1 van FC Dordrecht en passeerden daardoor Jong PSV en Willem II.
57 minuten geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de derde plaats van Villarreal overgenomen. Het elftal van trainer Diego Simeone boekte zaterdag een kleine zege op Getafe: 1-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Joey Veerman doet zaterdag niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen NEC. De Volendamse middenvelder is niet helemaal fit en ontbreekt in de selectie van trainer Peter Bosz.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Koploper Bayern München heeft in de Bundesliga voor de vierde keer dit seizoen gelijkgespeeld. Bij Bayer Leverkusen bleef de club van coach Vincent Kompany steken op 1-1.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de strijd om de Italiaanse voetbaltitel punten verspeeld. De koploper incasseerde in de thuiswedstrijd tegen Atalanta kort voor tijd de 1-1.
2 uur geleden