Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Bergwijn held van Spurs met twee goals in blessuretijd

Invaller Bergwijn held van Spurs met twee goals in blessuretijd

LEICESTER (ANP) - Steven Bergwijn heeft een heldenrol vervuld voor Tottenham Hotspur in de uitwedstrijd tegen Leicester City. De Nederlandse aanvaller kwam als late invaller in het veld en scoorde twee keer in blessuretijd. Met die twee goals kantelde Bergwijn een achterstand van 2-1 om in een overwinning van 3-2.

Bergwijn staat deze winter nadrukkelijk in de belangstelling van Ajax. De Amsterdamse club heeft naar verluidt 18 miljoen euro over voor de oud-speler van PSV. Coach Antonio Conte had opnieuw geen basisplaats ingeruimd voor Bergwijn. Hij viel pas in de 79e minuut in. Voordat hij in blessuretijd zijn twee treffers scoorde, kreeg de de Nederlander eerst nog een gele kaart. Daarna schoot Bergwijn binnen twee minuten twee keer raak. De winnende goal viel in de 97e minuut.

Leicester City was op voorsprong gekomen door Patson Daka. Harry Kane maakte voor rust gelijk. De thuisclub kwam in de 76e minuut op 2-1 door een treffer van James Maddison. De Spurs leken op een nederlaag af te stevenen, maar met zijn ijskoude afmakers bezorgde Bergwijn de club uit Londen toch de 3 punten. De Spurs klommen naar de vijfde plaats in de Premier League.

Meer uit Voetbal

Sparta en Fortuna spelen gelijk op Het Kasteel

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.

5 uur geleden
Heracles wint ook vierde duel onder interim-trainer Krüzen

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).

5 uur geleden
Aanvaller Lang maakt eerste doelpunt voor Napoli in Serie A

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.

6 uur geleden
Naujoks vergroot problemen Ajax met twee treffers voor Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is nog niets opgeschoten met het ontslag van John Heitinga. Met interim-trainer Fred Grim op de bank verloor de club twee weken na de nederlaag bij FC Utrecht ook van Excelsior (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. Noah Naujoks maakte beide doelpunten voor de bezoekers, die nog nooit eerder een uitduel met de gevallen topclub uit Amsterdam wonnen.

7 uur geleden
Mühren redt punt voor Volendam tegen FC Twente

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft dankzij een doelpunt van Robert Mühren een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen FC Twente. Mühren kopte in de slotfase raak, nadat Daan Rots de bezoekers uit Enschede kort na het begin van de tweede helft op voorsprong had gezet. Voor FC Twente was het al het derde gelijkspel op rij.

7 uur geleden
Ajax verliest van Excelsior in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook de thuiswedstrijd tegen Excelsior verloren (1-2). Noah Naujoks was met twee doelpunten de grote man bij de bezoekers uit Rotterdam.

7 uur geleden
PSV wint met uitblinkende doelman Kovar van NAC Breda

BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).

10 uur geleden