Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Bergwijn belangrijk voor winnend Tottenham Hotspur

Invaller Bergwijn belangrijk voor winnend Tottenham Hotspur

NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur is in de Premier League aan een eindsprintje bezig, dat mogelijk nog Europees voetbal oplevert. De ploeg van coach José Mourinho won met 3-1 bij Newcastle United. Uit de laatste vier competitieduels pakten de Spurs tien punten. Ze staan op de zevende plaats in de Premier League, met nog twee wedstrijden te spelen.

Voor Tottenham kwamen Son Heung-min en Harry Kane (twee) tot scoren. Bij de bezoekers viel Steven Bergwijn in bij een 1-1-stand in de 56e minuut. Amper 4 minuten later gaf de voormalige aanvaller van PSV de voorzet op Kane, die zijn ploeg met een rake kopbal op voorsprong bracht (1-2). Het was zijn tweehonderdste doelpunt in zijn profcarrière. De trefzekere aanvalsleider besliste in de laatste minuut van de reguliere speeltijd het duel met zijn tweede treffer van de avond.

Nummer 6 Wolverhampton Wanderers liet 2 punten liggen bij Burnley: 1-1. De gelijkmaker van de thuisclub viel in de 96e minuut en kwam op naam van Chris Wood, die een strafschop benutte. Erik Pieters speelde de gehele wedstrijd bij Burnley. Tottenham heeft nog maar 1 punt minder dan de Wanderers. De zesde plaats is goed voor deelname aan de voorronde van de Europa League.

Nummer 2 Manchester City won met 2-1 van Bournemouth, dat zonder Nathan Aké (blessure) en Arnaut Danjuma Groeneveld (reserve) speelde. Bournemouth staat als nummer 18 nog 3 punten onder de degradatiestreep.

Meer uit Voetbal

Mexico geeft toestemming voor basiskamp voetballers Iran bij WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.

8 minuten geleden
Speler Saudi-Arabië slachtoffer diefstal paspoort in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP/RTR) - International Saud Abdulhamid van Saudi-Arabië sluit pas later aan bij het trainingskamp in de Verenigde Staten, waar het land zich voorbereidt op het komende wereldkampioenschap. Het paspoort van de verdediger is in Amsterdam gestolen uit zijn auto, meldt de voetbalbond van Saudi-Arabië.

2 uur geleden
Curaçao begint met bondscoach Advocaat aan voorbereiding WK

NOORDWIJK (ANP) - Curaçao is maandag met bondscoach Dick Advocaat in Noordwijk begonnen aan de voorbereiding op het WK voetbal. De technische staf en de spelersgroep verzamelden zich aan het begin van de middag in Hotel Huis ter Duin. "Het is als een droom om hier met al die jongens van Curaçao te zijn", zei PSV-verdediger Armando Obispo bij zijn aankomst in Noordwijk.

3 uur geleden
Emegha kan WK met Oranje vergeten, zestal traint in Zeist

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha doet volgende maand met het Nederlands elftal definitief niet mee aan het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De aanvaller van RC Strasbourg is niet op tijd hersteld van een blessure die hij begin deze maand opliep. Bondscoach Ronald Koeman zei eerder al weinig hoop te hebben dat Emegha fit zou zijn voor het WK.

4 uur geleden
Spanje zonder Real Madrid-verdediger Huijsen naar WK

MADRID (ANP) - Spanje doet zonder Dean Huijsen mee aan het komende wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De naam van de 21-jarige verdediger van Real Madrid ontbreekt op de maandag vrijgegeven lijst van 26 namen van bondscoach Luis de la Fuente, die geen enkele speler van Real opriep.

5 uur geleden
Voetballer Kitolano verruilt Sparta voor CL-verrassing Bodø/Glimt

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Joshua Kitolano van Sparta Rotterdam keert terug naar Noorwegen. De in Congo geboren Noor tekent een contract per 1 juli bij FK Bodø/Glimt, dat dit jaar indruk maakte in de Champions League.

5 uur geleden
Vermoeide Messi voortijdig naar de kant bij Inter Miami

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft zich in de competitiewedstrijd van Inter Miami tegen Philadelphia Union voortijdig laten wisselen. De 38-jarige Argentijnse spelmaker ging in de 73e minuut naar de kant.

6 uur geleden