Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Invaller Bergwijn belangrijk voor winnend Tottenham Hotspur

Invaller Bergwijn belangrijk voor winnend Tottenham Hotspur

NEWCASTLE (ANP) - Tottenham Hotspur is in de Premier League aan een eindsprintje bezig, dat mogelijk nog Europees voetbal oplevert. De ploeg van coach José Mourinho won met 3-1 bij Newcastle United. Uit de laatste vier competitieduels pakten de Spurs tien punten. Ze staan op de zevende plaats in de Premier League, met nog twee wedstrijden te spelen.

Voor Tottenham kwamen Son Heung-min en Harry Kane (twee) tot scoren. Bij de bezoekers viel Steven Bergwijn in bij een 1-1-stand in de 56e minuut. Amper 4 minuten later gaf de voormalige aanvaller van PSV de voorzet op Kane, die zijn ploeg met een rake kopbal op voorsprong bracht (1-2). Het was zijn tweehonderdste doelpunt in zijn profcarrière. De trefzekere aanvalsleider besliste in de laatste minuut van de reguliere speeltijd het duel met zijn tweede treffer van de avond.

Nummer 6 Wolverhampton Wanderers liet 2 punten liggen bij Burnley: 1-1. De gelijkmaker van de thuisclub viel in de 96e minuut en kwam op naam van Chris Wood, die een strafschop benutte. Erik Pieters speelde de gehele wedstrijd bij Burnley. Tottenham heeft nog maar 1 punt minder dan de Wanderers. De zesde plaats is goed voor deelname aan de voorronde van de Europa League.

Nummer 2 Manchester City won met 2-1 van Bournemouth, dat zonder Nathan Aké (blessure) en Arnaut Danjuma Groeneveld (reserve) speelde. Bournemouth staat als nummer 18 nog 3 punten onder de degradatiestreep.

Meer uit Voetbal

PSV'er Xhemaili schiet Zwitserland naar kwartfinales EK

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.

4 uur geleden
Vitesse: beroep tegen besluit KNVB 'ligt in lijn der verwachting'

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.

16 uur geleden
KNVB trekt licentie betaald voetbal Vitesse in

ZEIST (ANP) - De onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB heeft besloten de licentie van betaaldvoetbalorganisatie Vitesse per 11 juli in te trekken. De club uit Arnhem heeft structureel en over een langere periode het licentiesysteem omzeild en ondermijnd en blijft dat volgens de licentiecommissie nog steeds doen. Vitesse kan in beroep tegen het besluit.

17 uur geleden
Voetbalsters klopten Frankrijk tien jaar geleden voor het laatst

THUN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben zondag waarschijnlijk een ruime zege nodig op Frankrijk voor een plek in de kwartfinales van het EK, maar de laatste overwinning op de Fransen dateert van tien jaar geleden. Drie jaar geleden waren 'Les Bleues', na verlenging, al verantwoordelijk voor de uitschakeling van titelhouder Oranje in de kwartfinales van het EK in Engeland.

17 uur geleden
Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf

AMSTERDAM (ANP) - Christian Rasmussen verlaat Ajax voor Fortuna Düsseldorf. De 22-jarige Deense aanvaller slaagde er de afgelopen seizoenen niet in een basisplaats te bemachtigen bij de club uit Amsterdam.

18 uur geleden
Advocaat verlengt contract als bondscoach Curaçao tot eind 2025

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat blijft voorlopig bondscoach van Curaçao. De 77-jarige Nederlander heeft zijn deze maand aflopende contract verlengd tot het einde van dit jaar. Dat meldt de voetbalbond van Curaçao.

18 uur geleden
Heitinga wil 'vermakelijk' voetbal spelen met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga wil dat Ajax aanvallender speelt dan het afgelopen seizoen. "Marcel en ik staan voor voetbal dat goed bij Ajax past", doelde hij tijdens een persconferentie op zijn assistent Keizer. "We willen vermakelijk voetbal spelen. Daar mogen jullie mij op afrekenen."

18 uur geleden