
Invalbeurt voetballer Seuntjens in Japan
TOKIO (ANP) - Voetballer Ralf Seuntjens heeft voor het eerst weer in een wedstrijd meegespeeld sinds bij hem vorig jaar lymfeklierkanker werd geconstateerd. De 34-jarige aanvaller van de Japanse club FC Imabari kreeg een invalbeurt in de competitiewedstrijd tegen Tegevejaro Miyazaki. Vijf minuten voor tijd mocht Seuntjens het veld in.
Begin dit jaar werd Seuntjens genezen verklaard. De voormalig speler van onder meer NAC Breda en De Graafschap trainde daarna enige tijd mee bij Sparta Rotterdam. Hij kreeg hiervoor toestemming van coach Maurice Steijn, waarmee hij werkte bij NAC. Daarna keerde hij terug naar Japan, waar hij vlak voordat hij ziek werd een contract had getekend bij FC Imabari.
De wedstrijd eindigde zaterdag in 1-1. Sparta Rotterdam feliciteerde Seuntjens met een foto van zijn shirt op social media met zijn rentree.
Meer uit Voetbal
SEATTLE (ANP) - Internazionale heeft een moeizame zege geboekt op Urawa Red Diamonds op het WK voor clubs. Valentín Carboni maakte in blessuretijd het winnende doelpunt in Seattle( 2-1).
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Kylian Mbappé mist ook de tweede wedstrijd van Real Madrid op het WK voor clubs. Trainer Xabi Alonso heeft zijn sterspeler niet opgenomen in zijn selectie voor het duel met de Mexicaanse club Pachuca.
7 uur geledenZILINA (ANP) - Michael Reiziger was een gelukkige bondscoach na de zege op Portugal (1-0) in de kwartfinale van het EK in Slowakije. "Het was een fantastische avond", zei hij bij Ziggo Sport. "We hebben gevochten als leeuwen."
8 uur geledenZILINA (ANP) - Ernest Poku was de gevierde man bij Jong Oranje in de kwartfinale van het EK tegen Portugal. De invaller kwam in de 79e minuut in het veld en schoot vijf minuten later de winnende treffer binnen in Zilina (1-0).
8 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje is op karakter doorgedrongen tot de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg van bondscoach Michael Reiziger speelde ruim zeventig minuten met tien man tegen Portugal na een rode kaart voor Ruben van Bommel. Een treffer van de ingevallen Ernest Poku in de slotfase volstond voor een zege (1-0).
8 uur geledenZILINA (ANP) - Jong Oranje staat in de halve eindstrijd van het EK in Slowakije. De ploeg versloeg de leeftijdsgenoten van Portugal in de kwartfinale door een treffer van de ingevallen Ernest Poku (1-0). De talenten van bondscoach Michael Reiziger speelden ruim zeventig minuten met een man minder.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Andries Jonker van de Nederlandse voetbalsters neemt Shanice van de Sanden, Merel van Dongen, Jill Baijings en Regina van Eijk niet mee naar het EK in Zwitserland. Veerle Buurman, Chasity Grant, Daniëlle de Jong en Ilse van der Zanden staan voor hun eerste grote toernooi met Oranje.
11 uur geleden