
Invalbeurt voetballer Seuntjens in Japan
TOKIO (ANP) - Voetballer Ralf Seuntjens heeft voor het eerst weer in een wedstrijd meegespeeld sinds bij hem vorig jaar lymfeklierkanker werd geconstateerd. De 34-jarige aanvaller van de Japanse club FC Imabari kreeg een invalbeurt in de competitiewedstrijd tegen Tegevejaro Miyazaki. Vijf minuten voor tijd mocht Seuntjens het veld in.
Begin dit jaar werd Seuntjens genezen verklaard. De voormalig speler van onder meer NAC Breda en De Graafschap trainde daarna enige tijd mee bij Sparta Rotterdam. Hij kreeg hiervoor toestemming van coach Maurice Steijn, waarmee hij werkte bij NAC. Daarna keerde hij terug naar Japan, waar hij vlak voordat hij ziek werd een contract had getekend bij FC Imabari.
De wedstrijd eindigde zaterdag in 1-1. Sparta Rotterdam feliciteerde Seuntjens met een foto van zijn shirt op social media met zijn rentree.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
6 uur geledenBURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.
9 uur geleden