Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Interpol vaardigt arrestatiebevel voor Ghosn uit aan Libanon'

'Interpol vaardigt arrestatiebevel voor Ghosn uit aan Libanon'

BEIROET (ANP) - Libanon heeft van de internationale opsporingsdienst Interpol een verzoek gekregen om de ontsnapte automagnaat Carlos Ghosn op te pakken. Dat meldden bronnen bij een rechterlijke instantie in Libanon aan persbureau Reuters.

Ghosn, die onder meer de Libanese nationaliteit heeft, zat eerder vast in Japan vanwege vermeende fraude. Hij wachtte zijn proces af onder huisarrest maar wist te ontsnappen. Volgens de bronnen is het arrestatiebevel bij interne veiligheidstroepen van Libanon binnengekomen. Het bevel moet nog worden doorgesluisd naar de rechterlijke macht.

Ghosn, die eerder aan het roer stond van Nissan en Renault, alsook de alliantie van die automakers met Mitsubishi wordt ook slecht bestuur en financieel wangedrag verweten. Hij wist met een privéjet via Turkije naar Libanon te vluchten.

Meer uit Financieel

KLM annuleert vluchten na fouten in onderhoud Boeing 787's

SCHIPHOL (ANP) - KLM moet vluchten annuleren, omdat de onderhoudsprocedure voor zeven Boeing 787-toestellen niet op de juiste manier is gevolgd door de luchtvaartmaatschappij. Voor zaterdag zijn drie vluchten geannuleerd, naar Mexico, Chicago en Portland. Deze passagiers worden omgeboekt, maar vertrekken niet eerder dan zondag, zegt een woordvoerster.

19 minuten geleden
India verbiedt import uit Pakistan als vergeldingsmaatregel

NEW DELHI (ANP/BLOOMBERG) - India heeft de import van alle goederen uit Pakistan per direct verboden, nu de spanningen tussen de twee landen oplopen na een dodelijke terreuraanslag vorige maand. "Deze maatregel wordt genomen in het belang van de nationale veiligheid en het openbaar beleid", staat in een verklaring van het Indiase ministerie van Buitenlandse Handel. "Uitzonderingen op het verbod vereisen voorafgaande goedkeuring van de overheid."

54 minuten geleden
Trump: VS bevinden zich in een economische 'overgangsperiode'

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag gezegd dat de Verenigde Staten zich momenteel economisch in een "overgangsperiode" bevinden en dat het land het uiteindelijk "fantastisch" zal gaan doen.

3 uur geleden
CNBC: Chinese webshop Temu stopt met producten verzenden naar VS

BOSTON (ANP) - De Chinese webshop Temu is gestopt met het verzenden van producten uit China naar de Verenigde Staten, meldt nieuwszender CNBC. Producten die de fastfashionwebwinkel voorheen rechtstreeks naar de VS verstuurde, worden voor Amerikaanse consumenten nu bestempeld als 'niet op voorraad'.

11 uur geleden
S&P 500-index behaalt langste winstreeks in ruim twintig jaar

NEW YORK (ANP) - De S&P 500-index op Wall Street heeft vrijdag zijn langste winstreeks sinds november 2004 behaald. Dat China de mogelijkheid van handelsgesprekken met de Verenigde Staten onderzoekt, zorgde voor opluchting onder beleggers. Apple, dat een dag eerder met kwartaalresultaten kwam, behoorde tot de dalers.

11 uur geleden
Uber wil in 2026 zelfrijdende auto's aanbieden in Europa

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - Uber wil volgend jaar zelfrijdende taxi's gaan aanbieden op zijn platform in Europa. De Amerikaanse taxidienst heeft een samenwerking aangekondigd voor de ontwikkeling van de robotaxi's met het Chinese Momenta, een ontwikkelaar van autonome rijtechnologieën.

11 uur geleden
AEX sluit flink hoger na toenadering China en VS

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index in Amsterdam is vrijdag flink hoger geëindigd. Beleggers reageerden opgelucht op het nieuws dat de Chinese regering de mogelijkheid van handelsgesprekken met de Verenigde Staten onderzoekt. Vooral het aandeel ING was erg in trek.

15 uur geleden