Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internetprovider XS4ALL definitief overgeheveld naar KPN

Internetprovider XS4ALL definitief overgeheveld naar KPN

AMSTERDAM (ANP) - Internetprovider XS4ALL gaat definitief over in zijn moederbedrijf KPN, een stap die het afgelopen jaar fel werd bestreden. In een brief aan medewerkers van XS4ALL staat dat zij vanaf zondag werknemers van KPN zijn.

De aankondiging van KPN om XS4ALL op te heffen, leidde tot boze reacties van klanten en de ondernemingsraad van XS4ALL. De personeelsvertegenwoordiging van XS4ALL stapte zelfs naar de rechter om de integratie met KPN tegen te houden, maar dat was tevergeefs.

XS4ALL werd in 1993 opgericht door een groep hackers. KPN kocht het bedrijf in 1998. De internetprovider profileerde zich altijd met activisme voor online privacy en vrije toegang tot internet voor iedereen. Mede daarom viel de voorgenomen opheffing van XS4ALL slecht.

KPN kondigde eerder dit jaar overigens aan XS4ALL wel als merk in de lucht te houden. Naast medewerkers worden contracten van klanten echter wel overgeheveld naar KPN. Aan de dienstverlening aan XS4ALL-klanten verandert voorlopig niets, meldt KPN.

Meer uit Financieel

China bevestigt handelsgesprekken met VS in Londen maandag

BEIJING (ANP/RTR/DPA) - China heeft bevestigd dat er maandag nieuwe handelsgesprekken zijn met de Verenigde Staten in Londen die eerder al werden aangekondigd door de Amerikaanse president Donald Trump. De Chinese vicepremier He Lifeng zal dan in de Britse hoofdstad praten met de Amerikaanse minister van Financiën Scott Bessent, handelsvertegenwoordiger Jamieson Greer en handelsminister Howard Lutnick.

2 uur geleden
ECB-bestuurder denkt dat renteverlagingen bijna voorbij zijn

DUBROVNIK (ANP/BLOOMBERG) - De renteverlagingen van de Europese Centrale Bank (ECB) zijn bijna voorbij. Dat zei ECB-beleidsmaker Boris Vujcic zaterdag. "Ik ben het ermee eens dat we er bijna zijn", aldus de gouverneur van de Kroatische centrale bank. ECB-president Christine Lagarde hintte er ook al op dat de centrale bank bijna klaar is met een cyclus van renteverlagingen.

21 uur geleden
Vietnam sluit deals voor 3 miljard dollar aan producten uit VS

HANOI (ANP/BLOOMBERG) - Vietnamese bedrijven hebben twintig overeenkomsten getekend ter waarde van in totaal 3 miljard dollar (zo'n 2,6 miljard euro) om meer Amerikaanse landbouwproducten te importeren. Ze deden dat in aanloop naar de derde ronde van officiële onderhandelingen over de importheffingen van de Amerikaanse president Donald Trump die volgende week plaatsvindt.

23 uur geleden
China meldt vooruitgang in beraad met EU over stekkerauto's

BEIJING (ANP/BLOOMBERG/RTR/AFP) - China heeft verklaard dat gesprekken met de Europese Unie over het vaststellen van minimumprijzen voor in China geproduceerde elektrische voertuigen "in de laatste fase zijn beland". Er is nog wel meer werk nodig om tot een akkoord te komen.

1 dag geleden
Onderzoek: Duitse industrie schrapt 100.000 banen binnen een jaar

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse industrie heeft in een jaar tijd ruim 100.000 banen verloren door de economische malaise in het land. Dat meldt het Duitse persbureau dpa op basis van een ingeziene analyse van accountants- en adviesbureau EY. De belangrijke autosector is het zwaarst getroffen: alleen al in die sector zijn ongeveer 45.400 banen verdwenen.

1 dag geleden
Japan meldt vooruitgang in gesprekken met VS over importheffingen

WASHINGTON (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Japan heeft gemeld dat er vooruitgang wordt geboekt in de gesprekken met de Verenigde Staten over de importheffingen van president Donald Trump. Overeenstemming is echter nog niet bereikt, zei de belangrijkste Japanse handelsgezant Ryosei Akazawa na een vijfde ronde van gesprekken in Washington.

1 dag geleden
Bloomberg: Porsche overweegt deel montage naar VS te verplaatsen

STUTTGART (ANP/BLOOMBERG) - Porsche overweegt onderdelen van het montageproces van zijn auto's naar de Verenigde Staten te verplaatsen. Daarmee wil de Duitse sportautofabrikant de impact van de importheffingen van 25 procent van de Amerikaanse president Donald Trump op auto's verzachten. Dit melden ingewijden aan persbureau Bloomberg.

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!