Internazionale wint voor de derde keer op rij Italiaanse Supercup
RIYAD (ANP) - Internazionale heeft voor de derde keer op rij de Italiaanse Supercup gewonnen. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de bekerhouder van coach Simone Inzaghi landskampioen Napoli met 1-0 door een late treffer van Lautaro Martínez.
In een wedstrijd waarin beide ploegen elkaar lang in evenwicht hielden was Inter de ploeg die de aanval zocht. De club uit Milaan, waar Stefan de Vrij in de basis begon en Denzel Dumfries en Davy Klaassen op de bank zaten, had via onder anderen Martínez en Marcus Thuram de beste kansen. De Vrij werd in de tweede helft gewisseld.
Napoli kwam in de tweede helft met tien man te staan, toen Giovanni Simeone kort na elkaar twee keer geel kreeg. De landskampioen concentreerde zich vanaf dat moment tot verdedigen en gokte op strafschoppen. Martínez schoot Inter in de extra tijd alsnog op 1-0 en voorkwam daarmee de beslissing vanaf elf meter.
Inter won de Supercup vorig jaar ten koste van AC Milan en het jaar daarvoor werd Juventus verslagen. Het is de achtste keer dat Inter de prijs pakt.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
4 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
9 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
10 uur geleden