Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale wint voor de derde keer op rij Italiaanse Supercup

Internazionale wint voor de derde keer op rij Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Internazionale heeft voor de derde keer op rij de Italiaanse Supercup gewonnen. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de bekerhouder van coach Simone Inzaghi landskampioen Napoli met 1-0 door een late treffer van Lautaro Martínez.

In een wedstrijd waarin beide ploegen elkaar lang in evenwicht hielden was Inter de ploeg die de aanval zocht. De club uit Milaan, waar Stefan de Vrij in de basis begon en Denzel Dumfries en Davy Klaassen op de bank zaten, had via onder anderen Martínez en Marcus Thuram de beste kansen. De Vrij werd in de tweede helft gewisseld.

Napoli kwam in de tweede helft met tien man te staan, toen Giovanni Simeone kort na elkaar twee keer geel kreeg. De landskampioen concentreerde zich vanaf dat moment tot verdedigen en gokte op strafschoppen. Martínez schoot Inter in de extra tijd alsnog op 1-0 en voorkwam daarmee de beslissing vanaf elf meter.

Inter won de Supercup vorig jaar ten koste van AC Milan en het jaar daarvoor werd Juventus verslagen. Het is de achtste keer dat Inter de prijs pakt.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

5 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

5 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

6 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

6 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

6 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

6 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

8 uur geleden