Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale te sterk voor tien man Empoli

Internazionale te sterk voor tien man Empoli

EMPOLI (ANP) - Internazionale blijft in de Italiaanse Serie A in het spoor van koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won met 3-0 bij Empoli. De thuisploeg speelde vanaf de 32e minuut met tien man nadat de Georgiër Saba Goglichidze de rode kaart had gekregen.

Inzaghi begon met Stefan de Vrij in de basis, terwijl Denzel Dumfries op de bank zat. Matteo Darmian leek de score in de 19e minuut te openen, maar de VAR had gezien dat de Inter-middenvelder de bal met de hand had beroerd voordat hij Empoli-doelman Devis Vásquez passeerde. Het duurde tot de 50e minuut voordat Inter profiteerde. Davide Frattesi zorgde voor de 1-0 met een geplaatst schot in de verre hoek. Kort nadat Dumfries in de 66e minuut het veld had betreden, maakte Frattesi zijn tweede treffer, knap bediend door Lautaro Martínez. De Argentijn zelf zorgde voor de 3-0.

Inter staat tweede met 21 punten uit tien duels, het verschil met Napoli bedraagt 4 punten.

Meer uit Voetbal

Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

4 uur geleden
Trainer Guardiola ziet nog kansen voor City in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."

5 uur geleden
AC Milan verliest bij Lazio en verzuimt in te lopen op Inter

ROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.

22 uur geleden
Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

1 dag geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 dag geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 dag geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

1 dag geleden