Internazionale te sterk voor tien man Empoli
EMPOLI (ANP) - Internazionale blijft in de Italiaanse Serie A in het spoor van koploper Napoli. De ploeg van coach Simone Inzaghi won met 3-0 bij Empoli. De thuisploeg speelde vanaf de 32e minuut met tien man nadat de Georgiër Saba Goglichidze de rode kaart had gekregen.
Inzaghi begon met Stefan de Vrij in de basis, terwijl Denzel Dumfries op de bank zat. Matteo Darmian leek de score in de 19e minuut te openen, maar de VAR had gezien dat de Inter-middenvelder de bal met de hand had beroerd voordat hij Empoli-doelman Devis Vásquez passeerde. Het duurde tot de 50e minuut voordat Inter profiteerde. Davide Frattesi zorgde voor de 1-0 met een geplaatst schot in de verre hoek. Kort nadat Dumfries in de 66e minuut het veld had betreden, maakte Frattesi zijn tweede treffer, knap bediend door Lautaro Martínez. De Argentijn zelf zorgde voor de 3-0.
Inter staat tweede met 21 punten uit tien duels, het verschil met Napoli bedraagt 4 punten.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
10 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
13 uur geleden