Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale speelt gelijk na laat eigen doelpunt Dumfries

Internazionale speelt gelijk na laat eigen doelpunt Dumfries

MONZA (ANP) - Internazionale heeft in de Serie A door een laat eigen doelpunt van Denzel Dumfries gelijkgespeeld tegen Monza. Het werd 2-2. De in de 80e minuut ingevallen Dumfries raakte de bal als laatst bij een luchtduel in de 93e minuut.

In de tiende minuut zorgde Matteo Darmian met een intikker bij de tweede paal voor de 0-1, maar meteen na de aftrap maakte Monza gelijk. Patrick Ciurria krulde de bal met links fraai in de verre hoek.

De 1-2 werd al halverwege de eerste helft gemaakt door Lautaro Martínez, die profiteerde van geklungel in de defensie van de thuisploeg. Pablo Marí liet zich de bal zeer knullig ontfutselen en de Argentijn schoot de bal vervolgens in het lege doel. Het leek het winnende doelpunt te worden in Monza, maar de verdediger van Oranje bepaalde anders. In duel met Luca Caldirola kreeg Dumfries de bal ongelukkig op zijn hoofd en hij verraste daarmee zijn eigen doelman André Onana.

Voor Inter was het pas het eerste gelijkspel van het seizoen. De Milanezen hervatten de competitie woensdag met een 1-0-zege op koploper Napoli, op wie de achterstand 7 punten bedraagt. Napoli speelt zondag uit tegen Sampdoria.

Meer uit Voetbal

Feyenoorder Read vrijgesproken van rode kaart tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan tijdens de eerste competitiewedstrijd tegen NAC Breda beschikken over Givairo Read. De rechtervleugelverdediger wordt niet geschorst voor de rode kaart die hij in mei ontving in het thuisduel met PSV (2-3).

1 uur geleden
Tottenham Hotspur versterkt zich met Japanse international Takai

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft Kota Takai aan de selectie toegevoegd. De 20-jarige Japanse international komt over van Kawasaki Frontale en ondertekent bij de Londenaren een contract voor vijf jaar.

4 uur geleden
Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

12 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

18 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

19 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

19 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

20 uur geleden