Internazionale op eigen veld te sterk voor Udinese
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd in de Serie A tegen Udinese met 3-1 gewonnen. De ploeg van coach Simone Inzaghi staat tweede, op nog altijd een riante achterstand van 15 punten op Napoli.
Bij Inter, dat uit de laatste vier duels slechts 7 punten had behaald, had Denzel Dumfries een basisplaats. Stefan de Vrij zat op de bank. Dumfries had een rol bij de eerste treffer. Een overtreding op de Nederlander door Walace leverde Inter na ingrijpen van de VAR een strafschop op. Romelu Lukaku zette zich achter de bal. De Belg zag zijn eerst inzet gekeerd, maar mocht na ingrijpen van de scheidsrechter nog een keer aanleggen: 1-0. Vermoedelijk had doelman Marco Silvestri te vroeg bewogen.
Net voor rust maakte Sandi Lovric met een hard schot gelijk. Inter kreeg kansen en zag onder meer Edin Dzeko missen. In de 73e minuut was het wel raak. Henrikh Mkhitaryan passeerde Silvestri na goed voorbereidend werk van Federico Dimarco. Kort voor tijd besliste de Argentijn Lautaro Martínez het duel nadat hij kort ervoor nog een riante kans had gemist. Het was zijn dertiende doelpunt van dit seizoen in de Serie A.
De meeste spelers droegen een rode streep op hun wang, onderdeel van een jaarlijkse actie tegen huiselijk geweld tegen vrouwen.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen hield een gefrustreerd gevoel over aan de openingswedstrijd van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap tegen Japan. De doelman kreeg in het Dallas Stadium in Arlington weinig te doen, maar moest wel twee treffers incasseren: 2-2.
1 uur geledenMONTERREY (ANP) - Zweden begint zaterdag met een goed gevoel aan de ontmoeting met het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap voetbal. De Scandinaviërs, die zich ternauwernood voor het toernooi wisten te plaatsen, versloegen Tunesië in Monterrey met ruime cijfers: 5-1. Zweden gaat daarmee aan de leiding in groep F, voor Japan en Nederland, die eerder op zondag in het Dallas Stadium met 2-2 gelijkspeelden.
2 uur geledenDALLAS (ANP) - Bondscoach Hajime Moriyasu overlaadde zijn spelers van Japan met complimenten na het gelijkspel in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen het Nederlands elftal (2-2). "Het is jammer dat we de wedstrijd niet hebben gewonnen", zei hij op een persconferentie in het Dallas Stadium. "Maar ik denk dat dit een goed resultaat voor ons is."
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Ivoorkust heeft in de nacht van zondag op maandag op het WK voetbal met 1-0 van Ecuador gewonnen. Invaller Amad Diallo maakte in de blessuretijd het enige doelpunt van de wedstrijd in het Philadelphia Stadium. Het was de eerste van een reeks van zes wedstrijden in het stadion dat normaal gesproken het onderkomen is van het American football-team van de Philadelphia Eagles.
5 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman staat achter zijn wisselbeleid in de slotfase van het eerste duel van het Nederlands elftal met Japan (2-2) op het WK. "Daar heb ik zeker geen spijt van", zei de bondscoach in de perskamer van het Dallas Stadium.
7 uur geledenARLINGTON (ANP) - Oranje-international Jan Paul van Hecke heeft een flinke wond aan zijn rechteroog overgehouden aan de eerste WK-wedstrijd tegen Japan. De verdediger kwam, na een voorzet vanaf de zijkant, al in de eerste minuut in aanraking met een hoofd van een van de Japanse spelers.
7 uur geledenARLINGTON (ANP) - Ronald Koeman kan leven met het gelijkspel van het Nederlands elftal in de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan (2-2). "Als je tweemaal hebt voorgestaan, ben je niet helemaal tevreden", zei de bondscoach. "Maar op basis van de kansen en goede momenten aan beide kanten, want ik vond het een topwedstrijd, dan kun je wel vrede hebben met een gelijkspel."
7 uur geleden