Internazionale op eigen veld te sterk voor Udinese
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd in de Serie A tegen Udinese met 3-1 gewonnen. De ploeg van coach Simone Inzaghi staat tweede, op nog altijd een riante achterstand van 15 punten op Napoli.
Bij Inter, dat uit de laatste vier duels slechts 7 punten had behaald, had Denzel Dumfries een basisplaats. Stefan de Vrij zat op de bank. Dumfries had een rol bij de eerste treffer. Een overtreding op de Nederlander door Walace leverde Inter na ingrijpen van de VAR een strafschop op. Romelu Lukaku zette zich achter de bal. De Belg zag zijn eerst inzet gekeerd, maar mocht na ingrijpen van de scheidsrechter nog een keer aanleggen: 1-0. Vermoedelijk had doelman Marco Silvestri te vroeg bewogen.
Net voor rust maakte Sandi Lovric met een hard schot gelijk. Inter kreeg kansen en zag onder meer Edin Dzeko missen. In de 73e minuut was het wel raak. Henrikh Mkhitaryan passeerde Silvestri na goed voorbereidend werk van Federico Dimarco. Kort voor tijd besliste de Argentijn Lautaro Martínez het duel nadat hij kort ervoor nog een riante kans had gemist. Het was zijn dertiende doelpunt van dit seizoen in de Serie A.
De meeste spelers droegen een rode streep op hun wang, onderdeel van een jaarlijkse actie tegen huiselijk geweld tegen vrouwen.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
1 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
5 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden