Internazionale op eigen veld te sterk voor Udinese
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de thuiswedstrijd in de Serie A tegen Udinese met 3-1 gewonnen. De ploeg van coach Simone Inzaghi staat tweede, op nog altijd een riante achterstand van 15 punten op Napoli.
Bij Inter, dat uit de laatste vier duels slechts 7 punten had behaald, had Denzel Dumfries een basisplaats. Stefan de Vrij zat op de bank. Dumfries had een rol bij de eerste treffer. Een overtreding op de Nederlander door Walace leverde Inter na ingrijpen van de VAR een strafschop op. Romelu Lukaku zette zich achter de bal. De Belg zag zijn eerst inzet gekeerd, maar mocht na ingrijpen van de scheidsrechter nog een keer aanleggen: 1-0. Vermoedelijk had doelman Marco Silvestri te vroeg bewogen.
Net voor rust maakte Sandi Lovric met een hard schot gelijk. Inter kreeg kansen en zag onder meer Edin Dzeko missen. In de 73e minuut was het wel raak. Henrikh Mkhitaryan passeerde Silvestri na goed voorbereidend werk van Federico Dimarco. Kort voor tijd besliste de Argentijn Lautaro Martínez het duel nadat hij kort ervoor nog een riante kans had gemist. Het was zijn dertiende doelpunt van dit seizoen in de Serie A.
De meeste spelers droegen een rode streep op hun wang, onderdeel van een jaarlijkse actie tegen huiselijk geweld tegen vrouwen.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.
3 uur geledenCASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.
15 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.
15 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk moet het in de Nations League stellen zonder Ousmane Dembélé. De aanvaller van Paris Saint-Germain is nog altijd geblesseerd aan zijn hamstring en is vrijdag niet opgenomen in de selectie van bondscoach Zinédine Zidane. Aanvoerder Kylian Mbappé, die de vorige interlandperiode grotendeels miste vanwege een blessure, is wel weer beschikbaar voor het nationale elftal.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Mikel Arteta van Arsenal rekent de komende weken nog niet op Bukayo Saka. De aanvaller heeft volgens hem nog enkele weken nodig om te herstellen van een dijbeenblessure, die hij vorige maand tijdens een duel met Bayern München in de Champions League opliep.
22 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De deelname aan het WK Voetbal 2026 heeft wereldwijd voor een enorme media-aandacht gezorgd voor Curaçao. Dat blijkt uit het 'Blue Wave Impact Report 2026' van toeristenbureau CTB.
22 uur geleden