Internazionale niet in de fout in Empoli
EMPOLI (ANP) - Internazionale is in de uitwedstrijd in de Serie A tegen Empoli niet in de fout gegaan. Het werd 2-0 voor de regerend landskampioen.
Danilo D'Ambrosio zette Inter na een half uur op voorsprong, Federico Dimarco maakte er halverwege de tweede helft 0-2 van. Kort na rust moest Empoli met tien man verder na een rode kaart voor Samuele Ricci.
Bij Internazionale werd Stefan de Vrij na 80 minuten gewisseld, Denzel Dumfries bleef de hele wedstrijd op de bank.
Nummer 3 Inter verkleinde het gat met koploper AC Milan, dat dinsdag Torino met 1-0 versloeg, weer tot 7 punten.
AS Roma won met Rick Karsdorp in de basis met 2-1 bij Cagliari, dat laatste staat. Pas in de 71e minuut maakte Roger Ibañez gelijk en met een vrije trap bezorgde Lorenzo Pellegrini de ploeg van trainer José Mourinho een zwaarbevochten overwinning. AS Roma staat vierde, met 2 punten minder dan Inter.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
4 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
19 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
20 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
1 dag geleden