Internazionale niet in de fout in Empoli
EMPOLI (ANP) - Internazionale is in de uitwedstrijd in de Serie A tegen Empoli niet in de fout gegaan. Het werd 2-0 voor de regerend landskampioen.
Danilo D'Ambrosio zette Inter na een half uur op voorsprong, Federico Dimarco maakte er halverwege de tweede helft 0-2 van. Kort na rust moest Empoli met tien man verder na een rode kaart voor Samuele Ricci.
Bij Internazionale werd Stefan de Vrij na 80 minuten gewisseld, Denzel Dumfries bleef de hele wedstrijd op de bank.
Nummer 3 Inter verkleinde het gat met koploper AC Milan, dat dinsdag Torino met 1-0 versloeg, weer tot 7 punten.
AS Roma won met Rick Karsdorp in de basis met 2-1 bij Cagliari, dat laatste staat. Pas in de 71e minuut maakte Roger Ibañez gelijk en met een vrije trap bezorgde Lorenzo Pellegrini de ploeg van trainer José Mourinho een zwaarbevochten overwinning. AS Roma staat vierde, met 2 punten minder dan Inter.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
6 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
12 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geleden