Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale neemt koppositie weer over na zege op Fiorentina

Internazionale neemt koppositie weer over na zege op Fiorentina

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft de eerste plaats in de Serie A weer overgenomen van Juventus. De ploeg van Simone Inzaghi was in Florence met 1-0 te sterk voor Fiorentina.

Met de zege komt Internazionale op 54 punten, 1 punt meer dan Juventus. De nieuwe koploper, die vorige week in Riyad de Italiaanse Supercup veroverde, heeft een wedstrijd minder gespeeld dan de concurrent uit Turijn. Volgende week treffen de twee ploegen elkaar in Milaan.

De wedstrijd kende een spectaculaire openingsfase met een afgekeurde treffer voor Fiorentina en kansen voor Internazionale, voordat Lautaro Martínez de bezoekers op voorsprong zette. De topscorer van de Serie A kopte in de 14e minuut een corner van Kristjan Asllani binnen. Fiorentina had vervolgens voor rust pech dat het geen strafschop kreeg.

De thuisploeg kreeg in de 76e minuut alsnog een penalty, nadat Inter-keeper Yann Sommer bij het uitkomen M'Bala Nzola hard in het gezicht had geraakt. Sommer had echter geen problemen met de zwak ingeschoten penalty van Nicolás González. Bij Internazionale speelde Stefan de Vrij de gehele wedstrijd, terwijl Denzel Dumfries na een uur inviel. Davy Klaassen bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Psycholoog: Maradona was bipolair

SAN ISIDRO (ANP/AFP) - Diego Maradona was bipolair en had een narcistische persoonlijkheidsstoornis. Dat heeft zijn psycholoog Carlos Díaz donderdag gezegd in het proces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende.

1 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

4 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

5 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

5 uur geleden
Ook Afrikaanse landen steunen herverkiezing FIFA-baas Infantino

VANCOUVER (ANP/AFP) - Ook Afrikaanse landen steunen FIFA-voorzitter Gianni Infantino voor een vierde termijn. Dat zijn de 54 landen volgens de Afrikaanse voetbalfederatie CAF "unaniem overeengekomen". Zij spraken hierover in aanloop naar het FIFA-congres in Vancouver van donderdag.

10 uur geleden
Mathijsen nieuwe technisch directeur Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - Joris Mathijsen (46) wordt per 1 juni de nieuwe technisch directeur van Fortuna Sittard. Dat heeft de Limburgse voetbalclub donderdag bekendgemaakt. De oud-speler van onder meer Willem II, HSV en Feyenoord heeft bij Fortuna getekend tot de zomer van 2029.

13 uur geleden
Manchester United verlengt contract met 'natuurtalent' Mainoo

MANCHESTER (ANP) - Manchester United is erin geslaagd de talentvolle Kobbie Mainoo voor langere tijd aan de club te binden. De 21-jarige middenvelder, international van Engeland, heeft zijn contract met vier jaar verlengd tot de zomer van 2031.

14 uur geleden