Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale neemt koppositie weer over na zege op Fiorentina

Internazionale neemt koppositie weer over na zege op Fiorentina

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft de eerste plaats in de Serie A weer overgenomen van Juventus. De ploeg van Simone Inzaghi was in Florence met 1-0 te sterk voor Fiorentina.

Met de zege komt Internazionale op 54 punten, 1 punt meer dan Juventus. De nieuwe koploper, die vorige week in Riyad de Italiaanse Supercup veroverde, heeft een wedstrijd minder gespeeld dan de concurrent uit Turijn. Volgende week treffen de twee ploegen elkaar in Milaan.

De wedstrijd kende een spectaculaire openingsfase met een afgekeurde treffer voor Fiorentina en kansen voor Internazionale, voordat Lautaro Martínez de bezoekers op voorsprong zette. De topscorer van de Serie A kopte in de 14e minuut een corner van Kristjan Asllani binnen. Fiorentina had vervolgens voor rust pech dat het geen strafschop kreeg.

De thuisploeg kreeg in de 76e minuut alsnog een penalty, nadat Inter-keeper Yann Sommer bij het uitkomen M'Bala Nzola hard in het gezicht had geraakt. Sommer had echter geen problemen met de zwak ingeschoten penalty van Nicolás González. Bij Internazionale speelde Stefan de Vrij de gehele wedstrijd, terwijl Denzel Dumfries na een uur inviel. Davy Klaassen bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

3 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

17 uur geleden
Laat eigen doelpunt voorkomt nog eerste Saudische titel Ronaldo

RIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.

18 uur geleden
Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 dag geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 dag geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

1 dag geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

1 dag geleden