Internazionale na zege nog steviger aan kop in Serie A
MILAAN (ANP) - Internazionale is nog dichter bij de landstitel gekomen. De club won ook het thuisduel met Sassuolo (2-1). Romelu Lukaku opende de score en bereidde de 2-0 van Lautaro Martínez voor. Hamed Traorè bepaalde in de slotfase de eindstand namens de bezoekers.
Internazionale verstevigde de koppositie in de Serie A en heeft nu 11 punten meer dan het als tweede geklasseerde AC Milan. Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd voor Internazionale.
Juventus is met een zege op Napoli (2-1) naar de derde plaats geklommen. Cristiano Ronaldo en de ingevallen Paulo Dybala scoorden voor de titelverdediger die een achterstand van 12 punten op Internazionale houdt. Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. Lorenzo Insigne benutte in de 90e minuut een strafschop voor Napoli.
Meer uit Voetbal
SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
1 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
17 uur geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
18 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
20 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
21 uur geleden