Internazionale na zege nog steviger aan kop in Serie A
MILAAN (ANP) - Internazionale is nog dichter bij de landstitel gekomen. De club won ook het thuisduel met Sassuolo (2-1). Romelu Lukaku opende de score en bereidde de 2-0 van Lautaro Martínez voor. Hamed Traorè bepaalde in de slotfase de eindstand namens de bezoekers.
Internazionale verstevigde de koppositie in de Serie A en heeft nu 11 punten meer dan het als tweede geklasseerde AC Milan. Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd voor Internazionale.
Juventus is met een zege op Napoli (2-1) naar de derde plaats geklommen. Cristiano Ronaldo en de ingevallen Paulo Dybala scoorden voor de titelverdediger die een achterstand van 12 punten op Internazionale houdt. Matthijs de Ligt speelde de hele wedstrijd voor Juventus. Lorenzo Insigne benutte in de 90e minuut een strafschop voor Napoli.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
9 uur geleden