Internazionale loopt verder uit na zege in topper tegen Juventus
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft met een zege op Juventus verder afstand genomen van de concurrent in de Serie A. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in eigen stadion met 1-0 van de club uit Turijn.
Inter houdt de koppositie met 57 punten. Dat zijn er vier meer dan Juventus. Ook heeft Inter nog een wedstrijd minder gespeeld. AC Milan volgt daarachter met 49 punten na de zege van zaterdag bij Frosinone.
Inzaghi had geen basisplaats voor Stefan de Vrij, Denzel Dumfries en Davy Klaassen. Inter kwam op voorsprong via een eigen doelpunt van Federico Gatti. Benjamin Pavard verlengde met een niet goed geraakte volley een voorzet en voordat Marcus Thuram bij de bal kon, werkte Gatti die achter de eigen doelman Wojciech Szczesny.
Juventus probeerde het in de tweede helft, maar echt grote kansen bleven uit. Marko Arnautovic verzuimde in de slotfase na een snelle counter er 2-0 van te maken voor Inter, waar Dumfries inmiddels was ingevallen. Klaassen en De Vrij kwamen in de slotfase ook nog kort in het veld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
15 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
15 uur geleden