Internazionale loopt verder uit na zege in topper tegen Juventus
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft met een zege op Juventus verder afstand genomen van de concurrent in de Serie A. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in eigen stadion met 1-0 van de club uit Turijn.
Inter houdt de koppositie met 57 punten. Dat zijn er vier meer dan Juventus. Ook heeft Inter nog een wedstrijd minder gespeeld. AC Milan volgt daarachter met 49 punten na de zege van zaterdag bij Frosinone.
Inzaghi had geen basisplaats voor Stefan de Vrij, Denzel Dumfries en Davy Klaassen. Inter kwam op voorsprong via een eigen doelpunt van Federico Gatti. Benjamin Pavard verlengde met een niet goed geraakte volley een voorzet en voordat Marcus Thuram bij de bal kon, werkte Gatti die achter de eigen doelman Wojciech Szczesny.
Juventus probeerde het in de tweede helft, maar echt grote kansen bleven uit. Marko Arnautovic verzuimde in de slotfase na een snelle counter er 2-0 van te maken voor Inter, waar Dumfries inmiddels was ingevallen. Klaassen en De Vrij kwamen in de slotfase ook nog kort in het veld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
19 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
20 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
21 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
23 uur geleden