Internazionale loopt verder uit na zege in topper tegen Juventus
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft met een zege op Juventus verder afstand genomen van de concurrent in de Serie A. De ploeg van coach Simone Inzaghi won in eigen stadion met 1-0 van de club uit Turijn.
Inter houdt de koppositie met 57 punten. Dat zijn er vier meer dan Juventus. Ook heeft Inter nog een wedstrijd minder gespeeld. AC Milan volgt daarachter met 49 punten na de zege van zaterdag bij Frosinone.
Inzaghi had geen basisplaats voor Stefan de Vrij, Denzel Dumfries en Davy Klaassen. Inter kwam op voorsprong via een eigen doelpunt van Federico Gatti. Benjamin Pavard verlengde met een niet goed geraakte volley een voorzet en voordat Marcus Thuram bij de bal kon, werkte Gatti die achter de eigen doelman Wojciech Szczesny.
Juventus probeerde het in de tweede helft, maar echt grote kansen bleven uit. Marko Arnautovic verzuimde in de slotfase na een snelle counter er 2-0 van te maken voor Inter, waar Dumfries inmiddels was ingevallen. Klaassen en De Vrij kwamen in de slotfase ook nog kort in het veld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Voor Ajax is het bespreekbaar dat de club van de beurs gaat. "Maar we gaan vooral onderzoeken hoe we ons voetbalbedrijf efficiënter kunnen maken", vertelde vicevoorzitter Dirk Anbeek van de raad van commissarissen van de club uit Amsterdam tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Fred Grim is ook de komende duels interim-trainer van Ajax. Dat zei algemeen directeur Menno Geelen tijdens een algemene vergadering voor aandeelhouders in de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft het trainingskamp van Portugal verlaten. De 40-jarige aanvaller kreeg donderdag een rode kaart in het verloren uitduel met Ierland (2-0) en is automatisch geschorst voor de volgende wedstrijd zondag tegen Armenië.
6 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo was zijn emoties nauwelijks de baas na de ruime zege op El Salvador in het kwalificatietoernooi voor het WK (4-0). "Er gaat zoveel in mij om", zei hij op een persconferentie. "Mijn vrouw belde me net huilend op. Dat zegt genoeg. We zijn nog één stap verwijderd van die ene heel grote droom."
8 uur geledenBERMUDA (ANP) - Curaçao heeft met winst op Bermuda een belangrijke stap gezet op weg naar het WK voetbal van 2026. Het elftal van bondscoach Dick Advocaat won de uitwedstrijd met 0-7. Curaçao plaatste zich nog nooit voor de eindronde van een WK voetbal.
15 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Suriname heeft met een 4-0-thuiszege in Paramaribo op El Salvador een volgende stap gezet richting het WK voetbal van volgend jaar. De 'Natio' van bondscoach Stanley Menzo kan zich volgende week in de uitwedstrijd tegen Guatemala voor het eerst in de geschiedenis plaatsen voor het eindtoernooi.
16 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk is zeker van het WK voetbal. De Fransen hadden op donderdagavond aan een 4-0-overwinning op Oekraïne genoeg om als winnaar van Groep D naar het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te gaan.
19 uur geleden