Internazionale koploper na moeizame zege
MILAAN (ANP) - Internazionale is de nieuwe koploper in de Italiaanse Serie A. De ploeg van coach Antonio Conte won zelf met 2-1 van SPAL en profiteerde van het puntenverlies van Juventus, dat thuis tegen Sassuolo niet verder kwam dan 2-2. Daarmee kwam Inter, met de Nederlandse verdediger Stefan de Vrij, op 37 punten uit veertien duels. Juventus heeft er één minder.
Het leek op een eenvoudige overwinning uit te draaien voor de thuisploeg die bij rust met 2-0 leidde. Beide doelpunten werden gemaakt door Lautaro Martínez, de Argentijn die er eerder dit seizoen al zes had gemaakt. Maar kort na rust keerde de spanning terug in het Giuseppe Meazza-stadion toen Mattia Valoti de achterstand verkleinde: 2-1. Zijn ploeggenoot Nenad Tomovic had in de 75e minuut zelfs de gelijkmaker op de schoen, maar de Servische verdediger raakte de bal vrij voor doelman Samir Handanovic volkomen verkeerd.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
4 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
9 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
10 uur geleden