Internazionale in competitie wel op dreef
CAGLIARI (ANP) - Internazionale heeft zondag in een uitwedstrijd tegen Cagliari de vierde competitiezege op rij geboekt. In de slotfase boog de ploeg van trainer Antonio Conte een voor rust opgelopen achterstand om in een 3-1-zege. Daardoor staat de ploeg, die woensdag het Europees avontuur zag eindigen, voorlopig tweede in de Serie A.
Inter beleefde een dramatische week met uitschakeling in de Champions League. Na het gelijkspel (0-0) tegen Sjachtar Donetsk bleef zelfs een vervolg in de Europa League buiten bereik. In het duel met Cagliari heersten de bezoekers vanaf de eerste minuut. Maar doelman Alessio Cragno hield stand tegen inzetten van onder anderen Romelu Lukaku, Christian Eriksen en Alexis Sánchez. Geheel tegen de verhouding in benutte Riccardo Sottil kort voor rust de eerste kans van de thuisploeg.
Het duurde tot de 77e minuut voordat Nicolò Barella gelijkmaakte. De net ingevallen Danilo D'Ambrosio kopte Inter, op aangeven van Barella, in de 84e minuut op voorsprong. Ver in blessuretijd zorgde Lukaku nog voor de 3-1 voor de ploeg van verdediger Stefan de Vrij.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
52 minuten geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
59 minuten geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
7 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden