Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale in competitie wel op dreef

Internazionale in competitie wel op dreef

CAGLIARI (ANP) - Internazionale heeft zondag in een uitwedstrijd tegen Cagliari de vierde competitiezege op rij geboekt. In de slotfase boog de ploeg van trainer Antonio Conte een voor rust opgelopen achterstand om in een 3-1-zege. Daardoor staat de ploeg, die woensdag het Europees avontuur zag eindigen, voorlopig tweede in de Serie A.

Inter beleefde een dramatische week met uitschakeling in de Champions League. Na het gelijkspel (0-0) tegen Sjachtar Donetsk bleef zelfs een vervolg in de Europa League buiten bereik. In het duel met Cagliari heersten de bezoekers vanaf de eerste minuut. Maar doelman Alessio Cragno hield stand tegen inzetten van onder anderen Romelu Lukaku, Christian Eriksen en Alexis Sánchez. Geheel tegen de verhouding in benutte Riccardo Sottil kort voor rust de eerste kans van de thuisploeg.

Het duurde tot de 77e minuut voordat Nicolò Barella gelijkmaakte. De net ingevallen Danilo D'Ambrosio kopte Inter, op aangeven van Barella, in de 84e minuut op voorsprong. Ver in blessuretijd zorgde Lukaku nog voor de 3-1 voor de ploeg van verdediger Stefan de Vrij.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Ajax tweede achter kampioen PSV, Feyenoord derde

HEERENVEEN/ENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede plaats in de Vrouwen Eredivisie veroverd. De ploeg van coach Anouk Bruil won met 3-1 van Heerenveen en grijpt achter landskampioen PSV het tweede ticket voor de voorronde van de Champions League.

58 minuten geleden
Voetbalsters Hera United degraderen na één seizoen uit Eredivisie

AMSTERDAM (ANP) - Hera United is gedegradeerd uit de Vrouwen Eredivisie. De club die dit seizoen zijn debuut maakte, verloor met 2-1 van FC Utrecht. Door de 3-0-zege van ADO Den Haag tegen PEC Zwolle eindigt Hera met 20 punten als tiende en degradeert uit de hoogste klasse, net als NAC Breda en Excelsior. ADO handhaaft zich met 22 punten als nummer negen.

1 uur geleden
Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

3 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

4 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

8 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

8 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

9 uur geleden