Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale in competitie wel op dreef

Internazionale in competitie wel op dreef

CAGLIARI (ANP) - Internazionale heeft zondag in een uitwedstrijd tegen Cagliari de vierde competitiezege op rij geboekt. In de slotfase boog de ploeg van trainer Antonio Conte een voor rust opgelopen achterstand om in een 3-1-zege. Daardoor staat de ploeg, die woensdag het Europees avontuur zag eindigen, voorlopig tweede in de Serie A.

Inter beleefde een dramatische week met uitschakeling in de Champions League. Na het gelijkspel (0-0) tegen Sjachtar Donetsk bleef zelfs een vervolg in de Europa League buiten bereik. In het duel met Cagliari heersten de bezoekers vanaf de eerste minuut. Maar doelman Alessio Cragno hield stand tegen inzetten van onder anderen Romelu Lukaku, Christian Eriksen en Alexis Sánchez. Geheel tegen de verhouding in benutte Riccardo Sottil kort voor rust de eerste kans van de thuisploeg.

Het duurde tot de 77e minuut voordat Nicolò Barella gelijkmaakte. De net ingevallen Danilo D'Ambrosio kopte Inter, op aangeven van Barella, in de 84e minuut op voorsprong. Ver in blessuretijd zorgde Lukaku nog voor de 3-1 voor de ploeg van verdediger Stefan de Vrij.

Meer uit Voetbal

Engeland boekt bij Tsjechië eerste zege in Nations League

PRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.

1 uur geleden
Van 't Schip verliest met Kazachstan van Slowakije

KOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.

2 uur geleden
Lamine Yamal leidt Spanje naar zege op Kroatië

SEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.

2 uur geleden
Labyad ook volgend jaar ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.

3 uur geleden
EK voor Jong Oranje verder weg na zege Jong Israël

PTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.

4 uur geleden
Voetbalsters Oranje zonder Miedema en Van Domselaar in play-offs

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.

6 uur geleden
Premier League: ManCity schuldig bevonden aan alle aanklachten

LONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.

6 uur geleden