Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale houdt kans op titel na zege bij Juventus

Internazionale houdt kans op titel na zege bij Juventus

TURIJN (ANP) - Internazionale blijft door een overwinning bij Juventus in de race voor titelprolongatie in de Serie A. De landskampioen uit Milaan won de topper in Turijn met 1-0 en blijft in het spoor van koploper AC Milan en Napoli. Inter heeft 63 punten, 3 minder dan die twee clubs, maar het heeft een wedstrijd minder gespeeld dan Napoli. Milan speelt maandag nog thuis tegen Bologna. Juventus, dat vierde staat, lijkt met 59 punten te zijn afgehaakt in de titelrace.

Inter speelde met Denzel Dumfries in de basis, maar hield Stefan de Vrij op de bank. De landskampioen kwam in de lange blessuretijd van de eerste helft tegen de verhouding in op voorsprong. Juventus, met Matthijs de Ligt, had de betere kansen door onder anderen Giorgio Chiellini en Álvaro Morata, maar wist niet scoren. Vlak voor het einde van de officiële speeltijd werd Dumfries aan de rand van het strafschopgebied op zijn voet getrapt en dat leverde de bezoekers een strafschop op, na ingrijpen van de VAR.

Doelman Wojciech Szczesny stopte de zwakke inzet van Hakan Çalhanoglu echter, al ging de bal er in tweede instantie alsnog in. Scheidsrechter Massimiliano Irrati had echter gefloten en het doelpunt ging niet door. Te vroeg inlopen van Juventus-spelers, zo oordeelde de arbiter, waarop de strafschop over moest. In de tweede poging faalde Çalhanoglu niet.

Na de rust zocht Juventus naar de gelijkmaker en hield Inter tegen. Invaller Denis Zakaria zag na een goede opmars zijn schot op de paal belanden. Arturo Vidal kon aan de andere kant een counter niet succesvol afronden.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

16 minuten geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

18 minuten geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

1 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

1 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

2 uur geleden
Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

4 uur geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

5 uur geleden