Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale houdt kans op titel na zege bij Juventus

Internazionale houdt kans op titel na zege bij Juventus

TURIJN (ANP) - Internazionale blijft door een overwinning bij Juventus in de race voor titelprolongatie in de Serie A. De landskampioen uit Milaan won de topper in Turijn met 1-0 en blijft in het spoor van koploper AC Milan en Napoli. Inter heeft 63 punten, 3 minder dan die twee clubs, maar het heeft een wedstrijd minder gespeeld dan Napoli. Milan speelt maandag nog thuis tegen Bologna. Juventus, dat vierde staat, lijkt met 59 punten te zijn afgehaakt in de titelrace.

Inter speelde met Denzel Dumfries in de basis, maar hield Stefan de Vrij op de bank. De landskampioen kwam in de lange blessuretijd van de eerste helft tegen de verhouding in op voorsprong. Juventus, met Matthijs de Ligt, had de betere kansen door onder anderen Giorgio Chiellini en Álvaro Morata, maar wist niet scoren. Vlak voor het einde van de officiële speeltijd werd Dumfries aan de rand van het strafschopgebied op zijn voet getrapt en dat leverde de bezoekers een strafschop op, na ingrijpen van de VAR.

Doelman Wojciech Szczesny stopte de zwakke inzet van Hakan Çalhanoglu echter, al ging de bal er in tweede instantie alsnog in. Scheidsrechter Massimiliano Irrati had echter gefloten en het doelpunt ging niet door. Te vroeg inlopen van Juventus-spelers, zo oordeelde de arbiter, waarop de strafschop over moest. In de tweede poging faalde Çalhanoglu niet.

Na de rust zocht Juventus naar de gelijkmaker en hield Inter tegen. Invaller Denis Zakaria zag na een goede opmars zijn schot op de paal belanden. Arturo Vidal kon aan de andere kant een counter niet succesvol afronden.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

7 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

7 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

7 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

7 uur geleden
Paris Saint-Germain neemt snel afstand van Chelsea

LONDEN (ANP) - Paris Saint-Germain zit bij de laatste acht clubs in de Champions League. De titelverdediger haalde bij Chelsea de spanning snel uit de wedstrijd door in de beginfase twee keer te scoren. Na rust scoorden de Fransen nog eens: 0-3. Paris Saint-Germain won vorige week de eerste wedstrijd met 5-2, toen juist door drie doelpunten in de slotfase.

7 uur geleden
Fans stromen massaal veld op na promotie ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Een deel van de aanhang van ADO Den Haag stroomde na afloop van het met 1-0 gewonnen duel met Jong FC Utrecht massaal het veld op. Ze vierden dat de club na vijf jaar terugkeert naar de Eredivisie. De clubleiding had vooraf nadrukkelijk verzocht het speelveld vrij te houden. Dat verzoek bleek kansloos.

8 uur geleden
ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag keert na een afwezigheid van vijf jaar terug naar de Eredivisie. De koploper van de eerste divisie won op dinsdagavond met 1-0 van Jong FC Utrecht en kan niet meer door nummer 3 De Graafschap worden achterhaald. Doelpuntenmaker Evan Rottier was de gevierde man van ADO. Hij werd tien minuten voor tijd onder luid applaus naar de kant gehaald.

8 uur geleden