Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale houdt druk op koploper AC Milan dankzij uitzege

Internazionale houdt druk op koploper AC Milan dankzij uitzege

UDINE (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse titelstrijd in het uitduel met Udinese geen punten laten liggen. De ploeg van trainer Simone Inzaghi won met 2-1 dankzij doelpunten van Ivan Perisic en Lautaro Martínez. De achterstand op koploper AC Milan is met nog drie wedstrijden te gaan 2 punten.

Inter stond bij rust al met 2-0 voor, door eerst een kopbal van Perisic en later een doelpunt van Martínez uit de rebound. De Argentijnse aanvaller miste eerst een strafschop, die was gegeven op aanraden van de VAR, maar benutte de herkansing via de paal wel.

In de tweede helft kreeg Udinese via een treffer van Ignacio Pussetto toch weer uitzicht op een punt, maar dat kreeg de nummer 12 van de Serie A niet.

Denzel Dumfries kreeg geen speeltijd bij Inter, Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

38 minuten geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

55 minuten geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

2 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

4 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

4 uur geleden
Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

8 uur geleden
Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

18 uur geleden