Internazionale houdt druk op koploper AC Milan dankzij uitzege
UDINE (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse titelstrijd in het uitduel met Udinese geen punten laten liggen. De ploeg van trainer Simone Inzaghi won met 2-1 dankzij doelpunten van Ivan Perisic en Lautaro Martínez. De achterstand op koploper AC Milan is met nog drie wedstrijden te gaan 2 punten.
Inter stond bij rust al met 2-0 voor, door eerst een kopbal van Perisic en later een doelpunt van Martínez uit de rebound. De Argentijnse aanvaller miste eerst een strafschop, die was gegeven op aanraden van de VAR, maar benutte de herkansing via de paal wel.
In de tweede helft kreeg Udinese via een treffer van Ignacio Pussetto toch weer uitzicht op een punt, maar dat kreeg de nummer 12 van de Serie A niet.
Denzel Dumfries kreeg geen speeltijd bij Inter, Stefan de Vrij speelde de hele wedstrijd.
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Napoli heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. In Riyad in Saudi-Arabië versloeg de ploeg van trainer Antonio Conte AC Milan (2-0), de winnaar van de Supercup vorig seizoen.
17 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO is na het boerenprotest in Brussel in gesprek gegaan met Eurocommissarissen. Landbouwvertegenwoordigers uit meerdere landen, onder wie LTO-hoofdbestuurslid Thijs Rompelberg, hebben gesproken met vier bestuurders uit het dagelijks EU-bestuur.
18 minuten geledenSPAKENBURG (ANP) - FC Twente heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van coach John van den Brom won met 6-3 bij Spakenburg, dat uitkomt in de tweede divisie.
1 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard voert een gezamenlijk herdenkingsmoment in tijdens de eerste competitiewedstrijd van het kalenderjaar. De Eredivisieclub uit Limburg wil hier een jaarlijkse traditie van maken, valt te lezen op de website.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan de komende maanden niet beschikken over Nick Olij. De reservedoelman heeft dinsdag tijdens de warming-up van de bekerwedstrijd tegen GVVV een liesblessure opgelopen, meldt PSV.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.
7 uur geledenTUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.
7 uur geleden