
Internazionale herstelt zich met zege bij Udinese
UDINE (ANP) - Internazionale heeft zich hersteld van de nederlaag tegen stadgenoot AC Milan in de Serie A. De landskampioen van Italië won de uitwedstrijd tegen Udinese met 3-2.
Inter staat door de zege net als Milan en Torino op 11 punten. Milan won vrijdag met 3-0 van Lecce. Torino ontvangt zondag Lazio. Udinese blijft op 10 punten staan.
Davide Frattesi zette Inter al in de eerste minuut op 1-0. Christian Kabasele zorgde na ruim een half uur voor de gelijkmaker, maar Inter ging toch met voorsprong de rust in. Lautaro Martínez scoorde in de extra tijd van de eerste helft en maakte vlak na de rust zijn tweede. In de slotfase zorgde Lorenzo Lucca nog voor de tweede treffer voor Udinese.
Stefan de Vrij viel in de tweede helft in bij Inter, Jurgen Ekkelenkamp bij Udinese. Denzel Dumfries bleef op de bank bij Inter.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.
12 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.
16 uur geledenYOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.
17 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.
21 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.
23 uur geleden