Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale en Real Madrid pakken winst in groep D

Internazionale en Real Madrid pakken winst in groep D

MILAAN/KIEV (ANP) - In groep D van de Champions League heeft debutant FC Sheriff de eerste averij opgelopen. De kampioen van Moldavië verloor met 3-1 bij Internazionale. Eerder won FC Sheriff in de poule verrassend van Sjachtar Donetsk en Real Madrid.

In Oekraïne behaalde Real Madrid een grote overwinning tegen Sjachtar Donetsk: 0-5. De Spaanse grootmacht staat nu op 6 punten, evenveel als FC Sheriff. Inter heeft 4 punten en Sjachtar pakte tot dusver slechts 1 punt.

Inter trad aan met de verdedigers Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. De twee internationals zorgden gezamenlijk voor de derde treffer van de thuisclub. Scheidsrechter Danny Makkelie leidde het duel in Milaan.

Goals

Na ruim een halfuur opende Edin Dzeko de score met een fraaie volley (1-0). Uit een vrije trap bracht Sebastien Thill in de 52e minuut de gelijkmaker op zijn naam (1-1). Amper 6 minuten later leidde Inter alweer dankzij een doelpunt van Arturo Vidal, die raakt schoot in de korte hoek (2-1). De Vrij besliste het duel met een trefzekere uithaal uit een kopbal van Dumfries (3-1).

In Kiev had Real Madrid in de 37e minuut een eigen doelpunt van verdediger Serhi Krivtsov nodig om op voorsprong te komen. Na een voorzet van Lucas Vázquez tikte de aanvoerder de bal met een mooie boog over zijn doelman Anatoli Troebin (0-1). Kort na de rust zorgde Vinícius Júnior voor 0-2 met een fraaie voetbeweging na een splijtende pass van Luka Modric. De Braziliaan bracht na een weergaloze solo ook 0-3 op zijn naam. Zijn landgenoot Rodrygo (0-4) en Karim Benzema (0-5) bezorgden Real Madrid een klinkende zege.

Meer uit Voetbal

De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

3 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

3 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

4 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

4 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

4 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
De Jong nu tweede aanvoerder van Oranje achter Van Dijk

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.

4 uur geleden