Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale en Real Madrid pakken winst in groep D

Internazionale en Real Madrid pakken winst in groep D

MILAAN/KIEV (ANP) - In groep D van de Champions League heeft debutant FC Sheriff de eerste averij opgelopen. De kampioen van Moldavië verloor met 3-1 bij Internazionale. Eerder won FC Sheriff in de poule verrassend van Sjachtar Donetsk en Real Madrid.

In Oekraïne behaalde Real Madrid een grote overwinning tegen Sjachtar Donetsk: 0-5. De Spaanse grootmacht staat nu op 6 punten, evenveel als FC Sheriff. Inter heeft 4 punten en Sjachtar pakte tot dusver slechts 1 punt.

Inter trad aan met de verdedigers Stefan de Vrij en Denzel Dumfries. De twee internationals zorgden gezamenlijk voor de derde treffer van de thuisclub. Scheidsrechter Danny Makkelie leidde het duel in Milaan.

Goals

Na ruim een halfuur opende Edin Dzeko de score met een fraaie volley (1-0). Uit een vrije trap bracht Sebastien Thill in de 52e minuut de gelijkmaker op zijn naam (1-1). Amper 6 minuten later leidde Inter alweer dankzij een doelpunt van Arturo Vidal, die raakt schoot in de korte hoek (2-1). De Vrij besliste het duel met een trefzekere uithaal uit een kopbal van Dumfries (3-1).

In Kiev had Real Madrid in de 37e minuut een eigen doelpunt van verdediger Serhi Krivtsov nodig om op voorsprong te komen. Na een voorzet van Lucas Vázquez tikte de aanvoerder de bal met een mooie boog over zijn doelman Anatoli Troebin (0-1). Kort na de rust zorgde Vinícius Júnior voor 0-2 met een fraaie voetbeweging na een splijtende pass van Luka Modric. De Braziliaan bracht na een weergaloze solo ook 0-3 op zijn naam. Zijn landgenoot Rodrygo (0-4) en Karim Benzema (0-5) bezorgden Real Madrid een klinkende zege.

Meer uit Voetbal

Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

41 minuten geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

2 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

11 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

13 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

13 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

15 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

15 uur geleden