Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internazionale blijft winnen en boekt ruime zege op Atalanta

Internazionale blijft winnen en boekt ruime zege op Atalanta

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft ook tegen Atalanta geen fout gemaakt. De dominante koploper van de Serie A versloeg in het eigen stadion de ploeg uit Bergamo met 4-0.

Met de achtste competitiezege op rij komt Internazionale op 69 punten. Juventus volgt op de tweede plaats met een achterstand van 12 punten. Atalanta is de nummer 5 van de ranglijst.

Zowel Atalanta als Internazionale zag een doelpunt afgekeurd worden, voordat Matteo Darmian in de 26e minuut de 1-0 binnenschoof uit een rebound. Lautaro Martínez raakte vijf minuten voor rust de lat, waarna de topscorer in de blessuretijd alsnog de 2-0 maakte vanaf de rand van het strafschopgebied.

Nederlanders op wedstrijdformulieren

Internazionale kreeg na rust een strafschop, nadat Denzel Dumfries tegen de arm van Hans Hateboer had geschoten. Martínez faalde vanaf 11 meter, maar Federico Dimarco schoot de rebound binnen. Davide Frattesi knikte een vrije trap binnen voor de 4-0.

Stefan de Vrij stond in de basis bij Internazionale, Dumfries en Davy Klaassen vielen in de tweede helft in. Bij Atalanta stonden Hateboer en Teun Koopmeiners aan de aftrap, Mitchel Bakker viel in de tweede helft in en Marten de Roon bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

1 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

11 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

11 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

12 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

14 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

14 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

15 uur geleden