Internazionale blijft winnen en boekt ruime zege op Atalanta
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft ook tegen Atalanta geen fout gemaakt. De dominante koploper van de Serie A versloeg in het eigen stadion de ploeg uit Bergamo met 4-0.
Met de achtste competitiezege op rij komt Internazionale op 69 punten. Juventus volgt op de tweede plaats met een achterstand van 12 punten. Atalanta is de nummer 5 van de ranglijst.
Zowel Atalanta als Internazionale zag een doelpunt afgekeurd worden, voordat Matteo Darmian in de 26e minuut de 1-0 binnenschoof uit een rebound. Lautaro Martínez raakte vijf minuten voor rust de lat, waarna de topscorer in de blessuretijd alsnog de 2-0 maakte vanaf de rand van het strafschopgebied.
Nederlanders op wedstrijdformulieren
Internazionale kreeg na rust een strafschop, nadat Denzel Dumfries tegen de arm van Hans Hateboer had geschoten. Martínez faalde vanaf 11 meter, maar Federico Dimarco schoot de rebound binnen. Davide Frattesi knikte een vrije trap binnen voor de 4-0.
Stefan de Vrij stond in de basis bij Internazionale, Dumfries en Davy Klaassen vielen in de tweede helft in. Bij Atalanta stonden Hateboer en Teun Koopmeiners aan de aftrap, Mitchel Bakker viel in de tweede helft in en Marten de Roon bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
3 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
4 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest wil een tribune van het stadion City Ground vernoemen naar John Robertson. De voormalige buitenspeler overleed afgelopen week op 72-jarige leeftijd. "Ik heb het bestuur geadviseerd om onze held zo te eren", zei clubeigenaar Evangelos Marinakis vlak voor het thuisduel met Manchester City.
6 uur geledenAGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.
21 uur geleden