Internazionale blijft winnen en boekt ruime zege op Atalanta
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft ook tegen Atalanta geen fout gemaakt. De dominante koploper van de Serie A versloeg in het eigen stadion de ploeg uit Bergamo met 4-0.
Met de achtste competitiezege op rij komt Internazionale op 69 punten. Juventus volgt op de tweede plaats met een achterstand van 12 punten. Atalanta is de nummer 5 van de ranglijst.
Zowel Atalanta als Internazionale zag een doelpunt afgekeurd worden, voordat Matteo Darmian in de 26e minuut de 1-0 binnenschoof uit een rebound. Lautaro Martínez raakte vijf minuten voor rust de lat, waarna de topscorer in de blessuretijd alsnog de 2-0 maakte vanaf de rand van het strafschopgebied.
Nederlanders op wedstrijdformulieren
Internazionale kreeg na rust een strafschop, nadat Denzel Dumfries tegen de arm van Hans Hateboer had geschoten. Martínez faalde vanaf 11 meter, maar Federico Dimarco schoot de rebound binnen. Davide Frattesi knikte een vrije trap binnen voor de 4-0.
Stefan de Vrij stond in de basis bij Internazionale, Dumfries en Davy Klaassen vielen in de tweede helft in. Bij Atalanta stonden Hateboer en Teun Koopmeiners aan de aftrap, Mitchel Bakker viel in de tweede helft in en Marten de Roon bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
36 minuten geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
11 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
15 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Sunderland is er in de Premier League niet in geslaagd de vijfde plaats in handen te nemen. Het elftal van trainer Régis Le Bris speelde voor eigen publiek gelijk tegen Leeds United: 1-1.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft dankzij een 3-0-zege op Hellas Verona in ieder geval voor even de koppositie in de Italiaanse Serie A veroverd. Milan heeft 35 punten uit zestien duels. Stadgenoot Internazionale staat derde met 33 punten, maar gaat later op zondag nog op bezoek bij Atalanta en neemt bij winst de eerste plaats weer over.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-coach Arne Slot denkt dat Florian Wirtz na zijn doelpunt tegen Wolverhampton (2-1) vooral opluchting heeft gevoeld. De Duitse middenvelder werd afgelopen zomer voor 115 miljoen euro overgenomen van Bayer Leverkusen, maar had in meer dan twintig duels voor zijn nieuwe club nog niet gescoord.
1 dag geleden