Internazionale blijft winnen en boekt ruime zege op Atalanta
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft ook tegen Atalanta geen fout gemaakt. De dominante koploper van de Serie A versloeg in het eigen stadion de ploeg uit Bergamo met 4-0.
Met de achtste competitiezege op rij komt Internazionale op 69 punten. Juventus volgt op de tweede plaats met een achterstand van 12 punten. Atalanta is de nummer 5 van de ranglijst.
Zowel Atalanta als Internazionale zag een doelpunt afgekeurd worden, voordat Matteo Darmian in de 26e minuut de 1-0 binnenschoof uit een rebound. Lautaro Martínez raakte vijf minuten voor rust de lat, waarna de topscorer in de blessuretijd alsnog de 2-0 maakte vanaf de rand van het strafschopgebied.
Nederlanders op wedstrijdformulieren
Internazionale kreeg na rust een strafschop, nadat Denzel Dumfries tegen de arm van Hans Hateboer had geschoten. Martínez faalde vanaf 11 meter, maar Federico Dimarco schoot de rebound binnen. Davide Frattesi knikte een vrije trap binnen voor de 4-0.
Stefan de Vrij stond in de basis bij Internazionale, Dumfries en Davy Klaassen vielen in de tweede helft in. Bij Atalanta stonden Hateboer en Teun Koopmeiners aan de aftrap, Mitchel Bakker viel in de tweede helft in en Marten de Roon bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
3 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
5 uur geleden