Internationals Reijnders en De Vrij scoren in Milanese derby: 1-1
MILAAN (ANP) - De derby tussen AC Milan en stadsrivaal Internazionale is geëindigd in 1-1. Milan leidde tot diep in blessuretijd met 1-0, maar Inter kwam in de 93e minuut langszij door een goal van Stefan de Vrij. Inter behield de tweede plaats in de Serie A, Milan de achtste.
Een van de uitblinkers in San Siro was Tijjani Reijnders. De international was de gevaarlijkste speler bij Milan en nam ook de goal voor zijn rekening. Op slag van rust reageerde Reijnders alert bij een actie van Rafael Leão. De Portugees schoot de bal op doel, maar keeper Yann Sommer wist te pareren. Reijnders ramde in de rebound de bal hard in het dak van het doel. Het was al zijn zevende competitietreffer.
In de tweede helft zocht Inter nadrukkelijk naar een doelpunt, waarbij Denzel Dumfries zich vaak liet gelden. Maar de ploeg van coach Simone Inzaghi slaagde er maar niet in een kans te verzilveren. Totdat in de extra tijd De Vrij mee naar voren ging en scoorde.
Op de tribune zat Santiago Giménez. De spits van Feyenoord is in Milaan om zijn transfer naar AC Milan af te ronden.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
51 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
52 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
59 minuten geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Eredivisie hervat met een nipte 1-0-overwinning op FC Volendam. Het was de eerste zege voor de ploeg van trainer Maarten Martens sinds begin november.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Mede dankzij een doelpunt van Tijjani Reijnders heeft Manchester City een zeer ruime zege geboekt in de derde ronde van de FA Cup. De nummer 2 van de Premier League was thuis met 10-1 te sterk voor Exeter City, dat uitkomt op het derde niveau in Engeland.
3 uur geleden