Internationals Reijnders en De Vrij scoren in Milanese derby: 1-1
MILAAN (ANP) - De derby tussen AC Milan en stadsrivaal Internazionale is geëindigd in 1-1. Milan leidde tot diep in blessuretijd met 1-0, maar Inter kwam in de 93e minuut langszij door een goal van Stefan de Vrij. Inter behield de tweede plaats in de Serie A, Milan de achtste.
Een van de uitblinkers in San Siro was Tijjani Reijnders. De international was de gevaarlijkste speler bij Milan en nam ook de goal voor zijn rekening. Op slag van rust reageerde Reijnders alert bij een actie van Rafael Leão. De Portugees schoot de bal op doel, maar keeper Yann Sommer wist te pareren. Reijnders ramde in de rebound de bal hard in het dak van het doel. Het was al zijn zevende competitietreffer.
In de tweede helft zocht Inter nadrukkelijk naar een doelpunt, waarbij Denzel Dumfries zich vaak liet gelden. Maar de ploeg van coach Simone Inzaghi slaagde er maar niet in een kans te verzilveren. Totdat in de extra tijd De Vrij mee naar voren ging en scoorde.
Op de tribune zat Santiago Giménez. De spits van Feyenoord is in Milaan om zijn transfer naar AC Milan af te ronden.
Meer uit Voetbal
DAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
7 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
17 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
19 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
20 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
21 uur geleden