Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internationals Reijnders en De Vrij scoren in Milanese derby: 1-1

Internationals Reijnders en De Vrij scoren in Milanese derby: 1-1

MILAAN (ANP) - De derby tussen AC Milan en stadsrivaal Internazionale is geëindigd in 1-1. Milan leidde tot diep in blessuretijd met 1-0, maar Inter kwam in de 93e minuut langszij door een goal van Stefan de Vrij. Inter behield de tweede plaats in de Serie A, Milan de achtste.

Een van de uitblinkers in San Siro was Tijjani Reijnders. De international was de gevaarlijkste speler bij Milan en nam ook de goal voor zijn rekening. Op slag van rust reageerde Reijnders alert bij een actie van Rafael Leão. De Portugees schoot de bal op doel, maar keeper Yann Sommer wist te pareren. Reijnders ramde in de rebound de bal hard in het dak van het doel. Het was al zijn zevende competitietreffer.

In de tweede helft zocht Inter nadrukkelijk naar een doelpunt, waarbij Denzel Dumfries zich vaak liet gelden. Maar de ploeg van coach Simone Inzaghi slaagde er maar niet in een kans te verzilveren. Totdat in de extra tijd De Vrij mee naar voren ging en scoorde.

Op de tribune zat Santiago Giménez. De spits van Feyenoord is in Milaan om zijn transfer naar AC Milan af te ronden.

Meer uit Voetbal

PSV in thuisduel met FC Volendam zonder geblesseerde Perisic

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.

9 minuten geleden
Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

5 uur geleden
FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

15 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

16 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

17 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

17 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

18 uur geleden