Internationals Reijnders en De Vrij scoren in Milanese derby: 1-1
MILAAN (ANP) - De derby tussen AC Milan en stadsrivaal Internazionale is geëindigd in 1-1. Milan leidde tot diep in blessuretijd met 1-0, maar Inter kwam in de 93e minuut langszij door een goal van Stefan de Vrij. Inter behield de tweede plaats in de Serie A, Milan de achtste.
Een van de uitblinkers in San Siro was Tijjani Reijnders. De international was de gevaarlijkste speler bij Milan en nam ook de goal voor zijn rekening. Op slag van rust reageerde Reijnders alert bij een actie van Rafael Leão. De Portugees schoot de bal op doel, maar keeper Yann Sommer wist te pareren. Reijnders ramde in de rebound de bal hard in het dak van het doel. Het was al zijn zevende competitietreffer.
In de tweede helft zocht Inter nadrukkelijk naar een doelpunt, waarbij Denzel Dumfries zich vaak liet gelden. Maar de ploeg van coach Simone Inzaghi slaagde er maar niet in een kans te verzilveren. Totdat in de extra tijd De Vrij mee naar voren ging en scoorde.
Op de tribune zat Santiago Giménez. De spits van Feyenoord is in Milaan om zijn transfer naar AC Milan af te ronden.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
6 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
10 uur geleden