Internationals Reijnders en De Vrij scoren in Milanese derby: 1-1
MILAAN (ANP) - De derby tussen AC Milan en stadsrivaal Internazionale is geëindigd in 1-1. Milan leidde tot diep in blessuretijd met 1-0, maar Inter kwam in de 93e minuut langszij door een goal van Stefan de Vrij. Inter behield de tweede plaats in de Serie A, Milan de achtste.
Een van de uitblinkers in San Siro was Tijjani Reijnders. De international was de gevaarlijkste speler bij Milan en nam ook de goal voor zijn rekening. Op slag van rust reageerde Reijnders alert bij een actie van Rafael Leão. De Portugees schoot de bal op doel, maar keeper Yann Sommer wist te pareren. Reijnders ramde in de rebound de bal hard in het dak van het doel. Het was al zijn zevende competitietreffer.
In de tweede helft zocht Inter nadrukkelijk naar een doelpunt, waarbij Denzel Dumfries zich vaak liet gelden. Maar de ploeg van coach Simone Inzaghi slaagde er maar niet in een kans te verzilveren. Totdat in de extra tijd De Vrij mee naar voren ging en scoorde.
Op de tribune zat Santiago Giménez. De spits van Feyenoord is in Milaan om zijn transfer naar AC Milan af te ronden.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
6 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden