Internationals RB Salzburg testen positief en negatief op corona
SALZBURG (ANP/DPA) - Bij voetbalclub Red Bull Salzburg zijn maandag zes internationals positief getest op het coronavirus. De spelers waren getest voordat ze naar hun nationale elftallen zouden afreizen. "De getroffen spelers zijn zonder symptomen en zijn allen in quarantaine gegaan", maakte de club bekend, zonder de namen van de spelers te noemen.
Bij een tweede test maandagavond waren alle uitslagen negatief, meldde de club. Directeur Stephan Reiter maakte bekend dat de club eraan werkt om alle beperkingen zo snel mogelijk weer beëindigd te krijgen. Er wordt gekeken of de internationals alsnog naar hun nationale teams kunnen gaan.
De positieve testen waren een grote verrassing voor de club. In de testen van afgelopen vrijdag vooraf aan de wedstrijd tegen Rapid Wien van zondag hadden alle spelers negatief getest.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
29 minuten geledenLIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.
31 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.
35 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
41 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.
55 minuten geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.
1 uur geleden