Internationals RB Salzburg testen positief en negatief op corona
SALZBURG (ANP/DPA) - Bij voetbalclub Red Bull Salzburg zijn maandag zes internationals positief getest op het coronavirus. De spelers waren getest voordat ze naar hun nationale elftallen zouden afreizen. "De getroffen spelers zijn zonder symptomen en zijn allen in quarantaine gegaan", maakte de club bekend, zonder de namen van de spelers te noemen.
Bij een tweede test maandagavond waren alle uitslagen negatief, meldde de club. Directeur Stephan Reiter maakte bekend dat de club eraan werkt om alle beperkingen zo snel mogelijk weer beƫindigd te krijgen. Er wordt gekeken of de internationals alsnog naar hun nationale teams kunnen gaan.
De positieve testen waren een grote verrassing voor de club. In de testen van afgelopen vrijdag vooraf aan de wedstrijd tegen Rapid Wien van zondag hadden alle spelers negatief getest.
Meer uit Sport
HULST (ANP) - Lucinda Brand (36) is voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. In het Zeeuwse Hulst was ze de sterkste na een duel met haar landgenote Ceylin del Carmen Alvarado. Puck Pieterse maakte als derde het Nederlandse podium compleet.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - De Nederlandse honkbalinternationals Kenley Jansen (38) en Antwone Kelly (22) hebben zelf laten weten dat ze namens het Koninkrijksteam meedoen aan de World Baseball Classic. Beide pitchers zijn professioneel honkballer in de Verenigde Staten en gelden als belangrijke krachten voor Oranje. Het Koninkrijksteam begint op 6 maart in Miami tegen Venezuela aan het toernooi.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Elena Rybakina (26) heeft voor de eerste keer de Australian Open gewonnen. De tennisster uit Kazachstan versloeg de als eerste geplaatste Aryna Sabalenka, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al twee keer won. De als vijfde geplaatste winnares kwam in de beslissende set terug van een achterstand van 3-0 (6-4 4-6 6-4).
5 uur geledenCRANS-MONTANA (ANP) - Lindsey Vonn heeft zich afgemeld voor de super-G van de wereldbeker in het Zwitserse Crans-Montana. De 41-jarige Amerikaanse heeft vrijdag een knie geblesseerd bij een valpartij op de afdaling.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Rolstoeltennisster Diede de Groot is er niet in geslaagd voor de zevende keer de Australian Open te winnen. Ze verloor in de finale van de Chinese Li Xiaohui: 6-1 6-2.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Neal Skupski en Christian Harrison hebben het dubbelspel op de Australian Open gewonnen. De Brit en de Amerikaan versloegen de Australiƫrs Jason Kubler en Marc Polmans in de finale: 7-6 (4) 6-4.
8 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag aangekondigd dat er een IndyCar-race in het centrum van Washington zal plaatsvinden. De 'Freedom 250 Grand Prix' zou in augustus moeten worden verreden. Dat zou passen bij de vieringen rond het 250-jarig bestaan van de Verenigde Staten.
16 uur geleden