Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Internationals Marokko doneren bloed voor slachtoffers aardbeving

Internationals Marokko doneren bloed voor slachtoffers aardbeving

RABAT (ANP/DPA) - De voetballers van het Marokkaanse elftal en hun bondscoach hebben zaterdag bloed gedoneerd om de slachtoffers te helpen van de aardbeving in het land. Bij de natuurramp in het Atlasgebergte zijn meer dan duizend mensen om het leven gekomen en ook meer dan duizend gewonden gevallen.

Het Instagram-kanaal van het Marokkaanse elftal toont hoe verschillende spelers en bondscoach Walid Regragui bloed doneren.

Vedette Achraf Hakimi betuigde zijn medeleven met de slachtoffers en riep op tot solidariteit. "We beleven een heel lastig moment voor onze landgenoten. Het is nu de tijd om elkaar te helpen om zo veel mogelijk levens te redden", zei de 24-jarige speler van Paris Saint-Germain. "Mijn condoleances gaan naar iedereen die een dierbare heeft verloren."

Uitgesteld

Ook andere internationals riepen op tot steun. Bayern-verdediger en voormalig-Ajacied Noussair Mazraoui deelde foto's en een video van de nasleep van de aardbeving en schreef erbij "bid voor Marokko".

De wedstrijd van de voetballers van Marokko tegen Liberia, die voor zaterdag stond gepland, is uitgesteld. Marokko heeft zich al geplaatst voor de Afrika Cup volgend jaar in Ivoorkust.

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

30 minuten geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

1 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

1 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

2 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

2 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

2 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden