Internationals AZ tijdig en fris terug voor duel met sc Heerenveen
ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Pascal Jansen kan na de interlandperiode beschikken over een vrijwel volledige selectie voor de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen van zaterdag. De internationals van de club zijn tijdig terug in Alkmaar en inzetbaar.
Jansen zag de Japanse verdediger Yukinari Sugawara afreizen naar zijn geboorteland, waar hij drie dagen geleden nog in actie kwam tegen Tunesië. "Hij kwam donderdag weer aan en is ook alweer helemaal klaar om voor AZ te gaan vlammen", zei Jansen een dag voor het duel met Heerenveen.
Jansen kan ook gewoon een beroep doen op de Australische keeper Mathew Ryan na de oefeninterlands tegen Engeland en Nieuw-Zeeland. "Gelukkig moest hij in Engeland spelen. Hij heeft die hele wereldreis niet gehad en is dus ook weer fris teruggekomen", aldus de trainer, die ook de internationals van Jong Oranje fit zag terugkeren.
Revalidatie De Wit
De enige afwezige bij AZ is Mees de Wit, die sinds medio september revalideert na een voetoperatie. "Maar ook hij mag tegenwoordig alweer meer zonder brace. Hij heeft goede berichten gehad vanuit het ziekenhuis", aldus Jansen.
AZ staat op de tweede plaats in de Eredivisie, op 2 punten achterstand van koploper PSV. Heerenveen heeft 7 punten en staat 13e. De wedstrijd begint zaterdag om 21.00 uur in Alkmaar.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
20 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
26 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
40 minuten geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
1 uur geleden