Internationale treinen druk na staking Schiphol
SCHIPHOL (ANP) - Het is zaterdag erg druk in de internationale treinen, nadat KLM-personeel op Schiphol het werk had neergelegd. Dat meldt de NS. Veel reizigers nemen de trein naar Keulen of Frankfurt, maar ook proberen mensen nog een kaartje te bemachtigen voor de treinen naar Parijs, Londen en Berlijn.
Het kan zijn dat sommige treinen zijn uitverkocht, laat een woordvoerder van de NS weten. "Dat kan normaal ook het geval zijn, maar nu zeker", zegt hij verwijzend naar de staking die maakte dat tientallen vluchten vanaf Schiphol werden geannuleerd.
Er worden geen extra treinen ingezet om de toestroom aan te kunnen. "Alle treinen die we hebben en kunnen inzetten die rijden, maar dat was al de planning. Het is ook niet zo dat je even een internationale trein uit de garage kunt pakken", verklaart de NS-woordvoerder.
Meer uit Binnenland
UTRECHT (ANP) - Tot nu toe zijn vier mensen gewond geraakt bij de explosie en brand in het centrum van Utrecht. Niemand raakte zwaargewond, meldde burgemeester Sharon Dijksma donderdagavond tijdens een persmoment.
7 minuten geledenUTRECHT (ANP) - De bewoners van de ingestorte panden in Utrecht waren op het moment van de explosie niet thuis. Dat laat de woordvoerder van de veiligheidsregio weten. Tot nu toe zijn er ook geen mensen als vermist opgegeven.
27 minuten geledenLESBOS (ANP) - De Nederlandse reddingswerker Pieter Wittenberg is donderdag op het Griekse eiland Lesbos vrijgesproken in de zaak die sinds 2018 tegen hem liep. Ook 23 andere hulpverleners zijn vrijgesproken, meldt de organisatie Human Power, die de rechtszaak heeft gevolgd. Ook Amnesty International maakt melding van de vrijspraak.
44 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Slachtofferhulp Nederland is met vijf medewerkers aanwezig op de locatie waar gedupeerden van de explosie in Utrecht worden opgevangen. Dat meldt een woordvoerder.
56 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Het calamiteitenhospitaal in Utrecht is weer gesloten. Het UMC Utrecht opende het hospitaal donderdagmiddag wegens de explosie in het centrum van de stad. In het calamiteitenhospitaal is één patiënt behandeld.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Centrummanagement Utrecht (CMU) heeft contact opgenomen met ondernemers in het getroffen gebied in het centrum van Utrecht. Daar vond donderdagmiddag een grote explosie plaats die bij veel winkels en restaurants in de omgeving voor flinke schade heeft gezorgd.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De brandweer in Utrecht is inmiddels dicht bij het getroffen pand van de explosie geweest. Dat bestaat uit meerdere woonlagen en is ingestort. Ook de panden daarnaast aan de Visscherssteeg zijn deels bezweken, meldt een woordvoerder van de veiligheidsregio.
1 uur geleden