Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

International Wieffer maakt eerste doelpunt in Premier League

International Wieffer maakt eerste doelpunt in Premier League

LONDEN (ANP) - Mats Wieffer heeft zijn eerste doelpunt in de Premier League gemaakt. De middenvelder van Brighton & Hove Albion opende in de uitwedstrijd tegen West Ham United kort na rust de score. Oud-Ajacied Mohammed Kudus zorgde voor de gelijkmaker (1-1).

Ex-Feyenoorder Wieffer kreeg de bal in de 51e minuut voor zijn voeten, nadat West Ham-doelman Lukasz Fabianski in de lucht werd afgetroefd door Brighton-aanvoerder Lewis Dunk.

Naast Wieffer, die kort na zijn doelpunt werd vervangen, hadden ook zijn landgenoten Bart Verbruggen, Joël Veltman en Jan Paul van Hecke een basisplaats bij Brighton. Bij West Ham viel Crysencio Summerville na een klein uur spelen in.

Doelman Mark Flekken ging met Brentford onderuit tegen Nottingham Forest, dat verrassend op de derde plaats staat: 0-2. Newcastle United won ruim bij Ipswich Town (0-4). De Zweed Alexander Isak, voormalig speler van Willem II, scoorde driemaal.

Brentford is nu de nummer 12 van de Premier League en Brighton de nummer 9.

Meer uit Voetbal

AC Milan verliest koploper Inter na nederlaag uit het zicht

MILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.

47 minuten geleden
Arsenal verslaat Tottenham met 4-1 in derby Noord-Londen

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.

59 minuten geleden
AZ verslaat Sparta en klimt naar vijfde plaats in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.

1 uur geleden
Barcelona wint thuis van Levante en gaat weer aan kop van La Liga

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de koppositie in La Liga overgenomen van Real Madrid. De Catalaanse grootmacht won zondag in Camp Nou met 3-0 van Levante. FC Barcelona heeft 61 punten uit 25 wedstrijden. Real Madrid, dat op zaterdagavond met 2-1 bij Osasuna verloor, volgt op 1 punt achterstand.

2 uur geleden
Beukema scoort maar verliest met Napoli van Atalanta

BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.

3 uur geleden
Mac Allister bezorgt Liverpool met late treffer overwinning

NOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).

3 uur geleden
FC Utrecht speelt in De Galgenwaard gelijk tegen PEC Zwolle

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.

4 uur geleden