Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

International Wieffer maakt eerste doelpunt in Premier League

International Wieffer maakt eerste doelpunt in Premier League

LONDEN (ANP) - Mats Wieffer heeft zijn eerste doelpunt in de Premier League gemaakt. De middenvelder van Brighton & Hove Albion opende in de uitwedstrijd tegen West Ham United kort na rust de score. Oud-Ajacied Mohammed Kudus zorgde voor de gelijkmaker (1-1).

Ex-Feyenoorder Wieffer kreeg de bal in de 51e minuut voor zijn voeten, nadat West Ham-doelman Lukasz Fabianski in de lucht werd afgetroefd door Brighton-aanvoerder Lewis Dunk.

Naast Wieffer, die kort na zijn doelpunt werd vervangen, hadden ook zijn landgenoten Bart Verbruggen, Joël Veltman en Jan Paul van Hecke een basisplaats bij Brighton. Bij West Ham viel Crysencio Summerville na een klein uur spelen in.

Doelman Mark Flekken ging met Brentford onderuit tegen Nottingham Forest, dat verrassend op de derde plaats staat: 0-2. Newcastle United won ruim bij Ipswich Town (0-4). De Zweed Alexander Isak, voormalig speler van Willem II, scoorde driemaal.

Brentford is nu de nummer 12 van de Premier League en Brighton de nummer 9.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

26 minuten geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

1 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

1 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

3 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

4 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

9 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

14 uur geleden