International Weghorst besmet met coronavirus
WOLFSBURG (ANP) - International Wout Weghorst heeft positief getest op het coronavirus. De spits van VfL Wolfsburg is in quarantaine gegaan en is voorlopig niet beschikbaar voor de Duitse club, die het woensdag in de Champions League opneemt tegen RB Salzburg.
"Weghorst klaagde zondagochtend over symptomen en een naderhand uitgevoerde test gaf een positieve uitslag. Weghorst werd direct geïsoleerd en is thuis in quarantaine gegaan. Alle andere tests die zondag en maandag zijn uitgevoerd op de spelers, coaches en andere medewerkers waren negatief", meldt Wolfsburg in een verklaring op de website.
Weghorst raakte eind vorig jaar in opspraak na uitlatingen over het coronavirus. "Stel je voor, er is een vaccin dat zo veilig is dat je bedreigd moet worden om het te nemen. Tegen een ziekte die zo dodelijk is dat je getest moet worden om te weten dat je het hebt", zei Weghorst cryptisch.
Later bood hij zijn excuses aan. "Ik heb veel mensen in mijn vriendenkring die besmet zijn met het coronavirus en daardoor weet ik precies welke effecten dit virus heeft en hoe gevaarlijk het kan zijn", stelde Weghorst na de ontstane commotie.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft zaterdagavond in de Spaanse competitie met 3-0 gewonnen op bezoek bij Valencia. Daarmee komt Real op 30 punten, evenveel als koploper FC Barcelona, dat zondag een uitwedstrijd speelt tegen Atlético Madrid.
54 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond de zevende wedstrijd op rij gewonnen in de Franse competitie. In het eigen Parc des Princes werd ES Troyes met 1-0 verslagen door de regerend landskampioen. Illja Zabarny maakte in de 39e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft zaterdagavond in Rotterdam met 1-0 gewonnen van Excelsior. Het enige doelpunt in de wedstrijd, die weinig hoogtepunten kende, kwam van de voet van Eredivisietopscorer Søren Tengstedt. Door de overwinning komt Go Ahead op 17 punten en staat het voorlopig achtste. Excelsior blijft vijftiende met 11 punten.
1 uur geledenROME (ANP) - AS Roma heeft zaterdagavond in het Stadio Olimpico met 3-0 gewonnen van Sassuolo in de Serie A. Daarmee komt de club van Donyell Malen, Marten de Roon en Devyne Rensch op 27 punten, 1 punt minder dan koploper en stadsgenoot Lazio, dat zondag op bezoek gaat bij Napoli.
1 uur geledenCAÏRO (ANP) - De Egyptische voetbalbond (EFA) heeft bondscoach Hossam Hassan (60) ontslagen. Dat heeft de EFA zaterdag bekendgemaakt in een verklaring op de eigen site. Hassan leidde het Egyptische nationale voetbalelftal afgelopen zomer op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico naar een plek bij de laatste zestien. Daar verloor het land na een tumultueuze slotfase van de latere verliezend finalist Argentinië.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft vijf dagen na het ontslag van trainer Robin Peter de tweede overwinning van dit Eredivisieseizoen geboekt. In eigen huis won de ploeg zaterdag, onder leiding van interim-trainer Levi Schwiebbe, met 3-1 van Sparta Rotterdam. Door de overwinning komt ADO op 9 punten en staat de club nog altijd zeventiende. Sparta blijft met 12 punten op de elfde plaats.
1 uur geledenWEST BRIDGFORD (ANP) - Manchester City heeft in de Premier League op bezoek bij Nottingham Forest met 3-1 verloren en ziet koploper Arsenal daarmee uitlopen naar een voorsprong van 6 punten. Het was de derde competitienederlaag op rij voor City, dat de eerste zeven wedstrijden van het seizoen allemaal won.
1 uur geleden