International Reijnders krijgt na halfuur rode kaart bij AC Milan
MILAAN (ANP) - Middenvelder Tijjani Reijnders van AC Milan is na een klein halfuur spelen in de thuiswedstrijd tegen Udinese met een rode kaart van het veld gestuurd. De international van Oranje haalde volgens scheidsrechter Daniele Chiffi de doorgebroken Sandi Lovric neer. Milan leidde op dat moment met 1-0 dankzij een treffer van Samuel Chukwueze.
Op de televisiebeelden was de overtreding niet duidelijk te zien. Het had er de schijn van dat Reijnders zijn tegenstander amper raakte. Toch hield ook de VAR voet bij stuk en bleef de rode kaart staan.
Met tien man wist Milan de benauwde voorsprong tot het einde vast te houden. Udinese scoorde weliswaar twee keer, maar beide keren werd de goal afgekeurd wegens buitenspel. De tweede keer was diep in blessuretijd, toen Christian Kabasele in een scrimmage de bal in het doel wist te werken, maar scheidsrechter Chiffi bij controle van de videobeelden toch buitenspel zag. Jurgen Ekkelenkamp was in de tweede helft invaller bij Udinese.
De Milanezen klimmen door de winst naar de derde plaats, Udinese zakt terug naar de zesde plaats.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
7 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
11 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
12 minuten geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
3 uur geleden