Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

International Reijnders krijgt na halfuur rode kaart bij AC Milan

International Reijnders krijgt na halfuur rode kaart bij AC Milan

MILAAN (ANP) - Middenvelder Tijjani Reijnders van AC Milan is na een klein halfuur spelen in de thuiswedstrijd tegen Udinese met een rode kaart van het veld gestuurd. De international van Oranje haalde volgens scheidsrechter Daniele Chiffi de doorgebroken Sandi Lovric neer. Milan leidde op dat moment met 1-0 dankzij een treffer van Samuel Chukwueze.

Op de televisiebeelden was de overtreding niet duidelijk te zien. Het had er de schijn van dat Reijnders zijn tegenstander amper raakte. Toch hield ook de VAR voet bij stuk en bleef de rode kaart staan.

Met tien man wist Milan de benauwde voorsprong tot het einde vast te houden. Udinese scoorde weliswaar twee keer, maar beide keren werd de goal afgekeurd wegens buitenspel. De tweede keer was diep in blessuretijd, toen Christian Kabasele in een scrimmage de bal in het doel wist te werken, maar scheidsrechter Chiffi bij controle van de videobeelden toch buitenspel zag. Jurgen Ekkelenkamp was in de tweede helft invaller bij Udinese.

De Milanezen klimmen door de winst naar de derde plaats, Udinese zakt terug naar de zesde plaats.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

6 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

6 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

8 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

9 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

9 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

10 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

10 uur geleden