International Fellaini leent Standard in nood 3 miljoen euro
LUIK (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Marouane Fellaini lijkt de redder in nood van het tobbende Standard Luik. De international, oud-speler van de Luikse club, is bereid om uit eigen zak 3 miljoen euro te lenen aan Standard, dat daarmee mogelijk zijn proflicentie kan behouden.
Fellaini, die in Engeland speelde bij Everton en Manchester United en inmiddels onder contract staat in China bij Shandong Luneng, heeft als voorwaarde gesteld dat de lening in drie jaar moet worden terugbetaald. Hij zal niet investeren in het vastgoedproject van voorzitter Bruno Venanzi, dat is opgezet om het stadion van de club te kopen en Standard op die manier van geld te voorzien.
Axel Witsel, een andere oud-speler van Standard en tevens international, investeerde wel in het vennootschap van Venanzi en mag zich nu aandeelhouder noemen. Witsel, een geboren Luikenaar, vroeg zijn vriend Fellaini bij te springen.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
21 uur geleden