International Fellaini leent Standard in nood 3 miljoen euro
LUIK (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Marouane Fellaini lijkt de redder in nood van het tobbende Standard Luik. De international, oud-speler van de Luikse club, is bereid om uit eigen zak 3 miljoen euro te lenen aan Standard, dat daarmee mogelijk zijn proflicentie kan behouden.
Fellaini, die in Engeland speelde bij Everton en Manchester United en inmiddels onder contract staat in China bij Shandong Luneng, heeft als voorwaarde gesteld dat de lening in drie jaar moet worden terugbetaald. Hij zal niet investeren in het vastgoedproject van voorzitter Bruno Venanzi, dat is opgezet om het stadion van de club te kopen en Standard op die manier van geld te voorzien.
Axel Witsel, een andere oud-speler van Standard en tevens international, investeerde wel in het vennootschap van Venanzi en mag zich nu aandeelhouder noemen. Witsel, een geboren Luikenaar, vroeg zijn vriend Fellaini bij te springen.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
8 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
9 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
10 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
10 uur geleden