International Fellaini leent Standard in nood 3 miljoen euro
LUIK (ANP/BELGA) - De Belgische voetballer Marouane Fellaini lijkt de redder in nood van het tobbende Standard Luik. De international, oud-speler van de Luikse club, is bereid om uit eigen zak 3 miljoen euro te lenen aan Standard, dat daarmee mogelijk zijn proflicentie kan behouden.
Fellaini, die in Engeland speelde bij Everton en Manchester United en inmiddels onder contract staat in China bij Shandong Luneng, heeft als voorwaarde gesteld dat de lening in drie jaar moet worden terugbetaald. Hij zal niet investeren in het vastgoedproject van voorzitter Bruno Venanzi, dat is opgezet om het stadion van de club te kopen en Standard op die manier van geld te voorzien.
Axel Witsel, een andere oud-speler van Standard en tevens international, investeerde wel in het vennootschap van Venanzi en mag zich nu aandeelhouder noemen. Witsel, een geboren Luikenaar, vroeg zijn vriend Fellaini bij te springen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
9 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
14 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
15 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
15 uur geleden