International Bellingham ziet op WK nog meer kansen voor Engeland
AL RAYYAN (ANP) - Volgens Jude Bellingham is Engeland nog lang niet uitgespeeld op het wereldkampioenschap voetbal. "We hebben nog heel veel mogelijkheden én goede spelers", zei de Engelse middenvelder bij de BBC. Met de achtste finale tegen Senegal in het verschiet is Bellingham daarom optimistisch. "We hebben veel energie en zijn agressief. Dat geeft zelfvertrouwen."
Hij prees na de zege op Wales (3-0) de uitblinker, tweevoudig doelpuntenmaker Marcus Rashford. "Hij speelde geweldig. Met zijn score uit een vrije trap brak hij de wedstrijd na rust definitief voor ons open. Maar ook daarvoor hadden we al kansen. In onze eerste wedstrijd hier vielen we goed aan, in de tweede verdedigden we goed. Nu deden we beide goed. Dat biedt veel perspectief voor de komende wedstrijd."
Engeland trad, vergeleken met het vorige duel op het WK, aan met vier nieuwe basisspelers. "Ook dat is tekenend voor onze mogelijkheden", aldus Bellingham. "We hebben meerdere spelers die weten wat ze moeten doen en hoe we willen spelen. Dat is een groot voordeel. We zijn niet van een paar jongens afhankelijk."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."
15 uur geleden