Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

International Bellingham ziet op WK nog meer kansen voor Engeland

International Bellingham ziet op WK nog meer kansen voor Engeland

AL RAYYAN (ANP) - Volgens Jude Bellingham is Engeland nog lang niet uitgespeeld op het wereldkampioenschap voetbal. "We hebben nog heel veel mogelijkheden én goede spelers", zei de Engelse middenvelder bij de BBC. Met de achtste finale tegen Senegal in het verschiet is Bellingham daarom optimistisch. "We hebben veel energie en zijn agressief. Dat geeft zelfvertrouwen."

Hij prees na de zege op Wales (3-0) de uitblinker, tweevoudig doelpuntenmaker Marcus Rashford. "Hij speelde geweldig. Met zijn score uit een vrije trap brak hij de wedstrijd na rust definitief voor ons open. Maar ook daarvoor hadden we al kansen. In onze eerste wedstrijd hier vielen we goed aan, in de tweede verdedigden we goed. Nu deden we beide goed. Dat biedt veel perspectief voor de komende wedstrijd."

Engeland trad, vergeleken met het vorige duel op het WK, aan met vier nieuwe basisspelers. "Ook dat is tekenend voor onze mogelijkheden", aldus Bellingham. "We hebben meerdere spelers die weten wat ze moeten doen en hoe we willen spelen. Dat is een groot voordeel. We zijn niet van een paar jongens afhankelijk."

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

10 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

10 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

10 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

11 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

11 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

12 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

12 uur geleden