Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

International Bellingham ziet op WK nog meer kansen voor Engeland

International Bellingham ziet op WK nog meer kansen voor Engeland

AL RAYYAN (ANP) - Volgens Jude Bellingham is Engeland nog lang niet uitgespeeld op het wereldkampioenschap voetbal. "We hebben nog heel veel mogelijkheden én goede spelers", zei de Engelse middenvelder bij de BBC. Met de achtste finale tegen Senegal in het verschiet is Bellingham daarom optimistisch. "We hebben veel energie en zijn agressief. Dat geeft zelfvertrouwen."

Hij prees na de zege op Wales (3-0) de uitblinker, tweevoudig doelpuntenmaker Marcus Rashford. "Hij speelde geweldig. Met zijn score uit een vrije trap brak hij de wedstrijd na rust definitief voor ons open. Maar ook daarvoor hadden we al kansen. In onze eerste wedstrijd hier vielen we goed aan, in de tweede verdedigden we goed. Nu deden we beide goed. Dat biedt veel perspectief voor de komende wedstrijd."

Engeland trad, vergeleken met het vorige duel op het WK, aan met vier nieuwe basisspelers. "Ook dat is tekenend voor onze mogelijkheden", aldus Bellingham. "We hebben meerdere spelers die weten wat ze moeten doen en hoe we willen spelen. Dat is een groot voordeel. We zijn niet van een paar jongens afhankelijk."

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

9 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

12 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

14 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

15 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

15 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

15 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

16 uur geleden