Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Intermarché met wielrenner Kreder naar Ronde van Spanje

Intermarché met wielrenner Kreder naar Ronde van Spanje

BURGOS (ANP) - Wielerploeg Intermarché-Wanty-Gobert start met Wesley Kreder in de Ronde van Spanje. De Belgische ploeg meldt met een ervaren ploeg te beginnen aan het eerste optreden in de Vuelta.

Behalve Kreder zijn dat de Italianen Riccardo Minali en Simone Petilli, de Est Rein Taaramäe, de Belg Kévin Van Melsen, de Noor Odd Christian Eiking, de Tsjech Jan Hirt en de Zuid-Afrikaan Louis Meintjes, die vorige maand als veertiende eindigde in de Tour de France.

"Meintjes heeft bewust de Olympische Spelen links laten liggen om goed van de Ronde van Frankrijk te kunnen herstellen", zegt ploegleider Valerio Piva. "Op papier is hij onze man voor het klassement, met de steun van Hirt, Petilli en Taaramäe." Kreder zal vooral worden ingezet in de sprinttrein van Minali.

"Alle renners hebben minstens één grote ronde uitgereden en weten wat hen te wachten staat", zegt Piva. "Ik verwacht van onze selectie net als in de Giro aanvallend koersgedrag, want het is onze grootste kans om een ritoverwinning te behalen. In de Ronde van Italië verwezenlijkten we een droomscenario door de derde rit te winnen en enkele weken op een wolk van euforie te zweven." Taco van der Hoorn bezorgde de ploeg toen de verrassende etappezege.

Meer uit Sport

Titelverdedigster Świątek met moeite naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.

15 minuten geleden
De Jong na zege in vijf sets op Hijikata door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.

1 uur geleden
Wielrenner Edoardo Affini hersteld van val en start in Tour

BARCELONA (ANP) - De Nederlandse wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft bevestigd dat Edoardo Affini de Tour de France kan rijden. De Italiaanse wielrenner is voldoende hersteld van een zware val die hij afgelopen donderdag maakte tijdens de Italiaanse kampioenschappen tijdrijden, meldde de ploeg. De Tour begint zaterdag met een ploegentijdrit in Barcelona.

7 uur geleden
Langebaanschaatsen op Winterspelen 2030 definitief naar Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Het olympisch schaatstoernooi op de langebaan vindt in 2030 definitief plaats in Thialf in Heerenveen. Sportkoepel NOC*NSF laat in een persbericht weten dat het organisatiecomité van de Winterspelen in de Franse Alpen dat heeft bekendgemaakt.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is doorgedrongen tot de tweede ronde van Wimbledon. De Nederlander rekende in zijn openingspartij op het grandslamtoernooi in Londen in vier sets af met de Amerikaan Aleksandar Kovacevic: 6-3 6-7 (2) 6-4 6-0.

1 dag geleden
Tennisser Griekspoor zakt flink op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is flink gezakt op de wereldranglijst. Op de ranglijst die is gepresenteerd op de dag dat het hoofdtoernooi van Wimbledon begint, is de 29-jarige Haarlemmer gezakt van de 39e naar de 58e plaats.

1 dag geleden
Griekspoor dinsdag in laatste partij op baan 6 op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor komt dinsdag op het grandslamtoernooi van Wimbledon in actie in de vierde partij op baan 6. Dat blijkt uit het vrijgegeven speelschema voor die dag.

1 dag geleden