Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Interim Van Nistelrooij heeft United 'naar hoger niveau getild'

Interim Van Nistelrooij heeft United 'naar hoger niveau getild'

MANCHESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij heeft in zijn interim-periode als hoofdtrainer van Manchester United het team beter gemaakt. Dat zei hij na afloop van de zege (3-0) op Leicester City in de Premier League. "Ik wilde United naar een hoger niveau tillen. Dat was mijn grote doel, samen met de spelers", zei hij op de website van de club. "Het zijn drie overwinningen en één gelijkspel geworden: met elf doelpunten voor en slechts drie tegen op Old Trafford. Dat is de standaard waar je als club naartoe wil. Het is iets om op voort te bouwen."

De oud-speler van de Engelse topclub nam de honneurs waar na het ontslag van Erik ten Hag. Hij begon met een zege van 5-2 op Leicester City in de League Cup, gevolgd door een gelijkspel tegen Chelsea in de competitie (1-1) en een zege van 2-0 op PAOK in de Europa League. Zondag sloot hij af met de 3-0 tegen Leicester, wat hem een serenade van de fans opleverde na het laatste fluitsignaal. Van Nistelrooij draagt maandag de taken over aan de nieuwe hoofdtrainer Rúben Amorim, die met de Nederlandse oud-international zal praten over zijn toekomst.

Het is nog niet helemaal duidelijk of Van Nistelrooij assistent blijft, maar de oud-spits van United gaf aan dat hij had genoten van de afgelopen periode. "De connectie met de club is er. Ik ben daar trots op en ik ben ook de supporters dankbaar."

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

12 minuten geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

58 minuten geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

1 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

2 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

3 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

3 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

4 uur geleden