Interim-trainer Penders laat Viergever en Labyad buiten basis
UTRECHT (ANP) - Nick Viergever en Zakaria Labyad zijn hun basisplaats bij FC Utrecht kwijt. Interim-trainer Rob Penders, die in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op de bank zit na het ontslag van Michael Silberbauer, heeft het ervaren tweetal gepasseerd. Verdediger Viergever (34) en middenvelder Labyad (30) zitten in Stadion Galgenwaard wel op de reservebank.
In vergelijking met de met 1-0 verloren uitwedstrijd van vorig weekeinde tegen PEC Zwolle is ook Sean Klaiber er niet meer bij. De 29-jarige rechtsback stapte afgelopen week over naar Brøndby IF uit Denemarken.
De plekken van Klaiber, Viergever en Labyad worden tegen Feyenoord ingenomen door Hidde ter Avest, Modibo Sagnan en Ryan Flamingo. De Spaanse rechtsback Hugo Novoa, die door Utrecht op huurbasis is overgenomen van de Duitse club RB Leipzig, ontbreekt nog in de wedstrijdselectie.
FC Utrecht is na drie wedstrijden nog puntloos in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - De Eredivisiewedstrijden van zaterdag en zondag gaan ondanks het winterse weer vooralsnog door. De duels uit de eerste divisie van die dagen tussen RKC Waalwijk en Jong FC Utrecht, Roda JC en VVV-Venlo en De Graafschap en FC Den Bosch zijn wel afgelast. Dat heeft de KNVB besloten.
15 minuten geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor verlaat Ajax voor Lazio. De middenvelder vliegt donderdag naar Rome en tekent vrijdag een contract tot medio 2030 als hij medisch wordt goedgekeurd.
24 minuten geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo huurt spits Lequincio Zeefuik voor de rest van dit seizoen van AZ. Ook heeft de nummer 17 van de Eredivisie een optie tot koop bedongen. Eerder verruilde aanvaller Jizz Hornkamp Heracles juist voor de club uit Alkmaar.
2 uur geledenPARMA (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse Serie A verstevigd met een zege op het laaggeklasseerde Parma: 0-2. Federico Dimarco en Marcus Thuram maakten de doelpunten voor de club uit Milaan, die op 42 punten kwam en uitliep op Napoli, dat gelijkspeelde (2-2) tegen Hellas Verona.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City wacht nog altijd op de eerste overwinning in het nieuwe jaar. Het elftal van trainer Pep Guardiola speelde voor de derde keer in een week gelijk in de Premier League. Naast Sunderland (0-0) en Chelsea (1-1) wist Manchester City ook niet te winnen van Brighton & Hove Albion: 1-1.
14 uur geledenJEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft zich op overtuigende wijze geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. De titelverdediger was in Jeddah in Saudi-Arabië veel te sterk voor Athletic Club: 5-0. Bij rust leidde FC Barcelona al met 4-0.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft in de strijd om de titel in de Italiaanse voetbalcompetitie punten verspeeld. De regerend landskampioen kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen het laaggeklasseerde Hellas Verona: 2-2.
16 uur geleden