Interim-trainer Penders laat Viergever en Labyad buiten basis
UTRECHT (ANP) - Nick Viergever en Zakaria Labyad zijn hun basisplaats bij FC Utrecht kwijt. Interim-trainer Rob Penders, die in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op de bank zit na het ontslag van Michael Silberbauer, heeft het ervaren tweetal gepasseerd. Verdediger Viergever (34) en middenvelder Labyad (30) zitten in Stadion Galgenwaard wel op de reservebank.
In vergelijking met de met 1-0 verloren uitwedstrijd van vorig weekeinde tegen PEC Zwolle is ook Sean Klaiber er niet meer bij. De 29-jarige rechtsback stapte afgelopen week over naar Brøndby IF uit Denemarken.
De plekken van Klaiber, Viergever en Labyad worden tegen Feyenoord ingenomen door Hidde ter Avest, Modibo Sagnan en Ryan Flamingo. De Spaanse rechtsback Hugo Novoa, die door Utrecht op huurbasis is overgenomen van de Duitse club RB Leipzig, ontbreekt nog in de wedstrijdselectie.
FC Utrecht is na drie wedstrijden nog puntloos in de Eredivisie.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
5 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
5 uur geleden